Často kladené otázky Home Credit půjčka

Home Credit půjčka

Recenze Home Credit

 • Hotovostní půjčka do 200 000 Kč
 • Splátky lze odložit nebo změnit výši
 • Možnost sjednat si pojištění půjčky
 • Dlouhá doba splácení až 7 let
 • Při řádném splácení se vrací část úroků

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Home Credit půjčka

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu půjčku Home Credit sjednat? Jsou hned tři možnosti, jak si hotovostní půjčku Home Credit vyřídit. První variantou je online vyřízení přes internetové stránky, druhou možností je telefonické sjednání půjčky na bezplatné telefonní lince a konečně třetí alternativou je osobní vyřízení půjčky na pobočce České pošty. Je jen na vás, kterou z těchto možností si zvolíte.
Kolik peněz si mohu půjčit? Hotovostní půjčky Home Credit jsou poskytovány od 10 000 až do 200 000 Kč. Tento horní limit platí pro úvěry sjednané online nebo po telefonu, pro půjčky vyřízené na poště je maximum stanoveno na 40 000 Kč.
Do kdy je potřeba půjčku splatit? Splatnost vaší půjčky závisí na výši půjčky a můžete si ji sami nastavit podle vašich potřeb. Např. u nejnižší půjčky v hodnotě 10 000 Kč lze její splácení rozložit až na dobu 48 měsíců, naopak třeba půjčku ve výši 150 000 Kč můžete splácet až po dobu sedmi let.
Jaká je výše poplatků a úroků? Za samotné sjednání půjčky, stejně tak jako za její vedení nejsou účtovány žádné poplatky. Home Credit neúčtuje ani žádné sankce za předčasné splacení. Přesná výše úroků pak závisí jednak na celkové částce a také na době splácení.
Mohu si půjčit, i když už jsem v důchodě? Ano, půjčky Home Credit jsou poskytovány i důchodcům. Není rozhodující, zda pracujete nebo ne, ale klíčová je výše vašich pravidelných příjmů.
Jaké doklady budu ke sjednání půjčky Home Credit potřebovat? Ke sjednání půjčky jsou potřeba dva doklady – jeden z nich musí být občanský průkaz a druhý může být třeba pas, řidičák nebo jiný platný doklad totožnosti.
Budu muset doložit potvrzení o mých příjmech, abych půjčku dostal? Není to nutné – do žádosti se sice uvádí výše měsíčního příjmu, ale potvrzení není vyžadováno.
Je třeba mít ručitele nebo dávat zástavu? Není – půjčky Home Credit jsou poskytovány bez ručení a bez zástavy.
Mohu si peníze nechat vyplatit i jiným způsobem, než na bankovní účet? Ano, v případě telefonické půjčky je možné nechat si peníze poslat na poštu, stejně tak u půjčky sjednané na poště si peníze můžete vyzvednout v hotovosti.
Je možné od smlouvy o půjčce odstoupit? Pokud ano, tak v jakém termínu? Ano, od úvěrové smlouvy můžete odstoupit a to nejdéle do 14 dnů od data jejího uzavření. Pokud už jste do té doby peníze dostali, musíte je vrátit maximálně do jednoho měsíce ode dne, kdy bylo odstoupení od smlouvy odesláno.

Časté překlepy

home kredit, home kredit půjčka, homekredit, homecredit půjčka

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří hledají nebankovní půjčku a potřebují si půjčit vyšší sumu peněz
 • Pro ty, kteří si chtějí půjčit od solidní a prověřené společnosti
 • Pro ty, kteří potřebují půjčku, jejíž splácení lze rozložit na delší dobu
 • Pro ty, kteří hledají půjčku, kterou lze vyplatit i v hotovosti na ruku

Půjčka není určena:

 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let
 • Pro ty, kteří nemají trvalý zdroj příjmů
 • Pro ty, kteří hledají jen mikropůjčky menší než 10 000 Kč
 • Pro ty, kteří chtějí půjčku zcela bez úroků