Často kladené otázky Ferratum Credit

Ferratum Credit

Recenze Ferratum Credit

 • Peníze jsou odeslány do jedné minuty
 • Půjčky od 500 Kč až do 80 000 Kč
 • Nepotřebujete mít ručitele ani zástavu
 • Diskrétní půjčka bez dokládání příjmů
 • Doba splatnosti půjčky až na 45 dní

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Ferratum Credit

Otázka Odpověď
Kolik peněz si mohu od Ferratum půjčit? Můžete si půjčit od 500 Kč až do 80 000 Kč.
Do kdy je třeba půjčku splatit? Doba splatnosti půjčky je od 7 do 45 dní – její délku si můžete sami nastavit podle vašich potřeb.
Jaké podmínky musím splňovat, abych půjčku dostal? Podmínky jsou poměrně mírné a na půjčku dosáhne téměř každý. Základním požadavkem je věk žadatele – musí vám být nejméně 21 a maximálně 85 let. Nesmíte mít také nesplacenou půjčku u společnosti Ferratum.
Budu potřebovat ručitele, abych mohl úvěr dostat? Ručitele potřebovat nebudete, všechny půjčky Ferratum se poskytují bez ručení a bez zástavy.
Jak dlouho budu čekat na schválení mojí žádosti? Vyřizování žádostí o půjčku je velmi rychlé a díky tomu, že služba funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, rozhodnutí o schválení vaší žádosti dostanete již běhen několika minut.
Kdy mi budou poslány peníze na účet? Stejně jako schvalování žádostí, tak i odesílání peněz je velmi rychlé – peníze jsou odeslány ihned po schválení půjčky a dostanete je nejpozději do následujícího pracovního dne.
Jak je to u půjčky Ferratum s poplatky a RPSN? Výše poplatků u jednotlivých půjček závisí jednak na tom, kolik peněz si půjčujete a také na době splatnosti úvěru. V každém případě platí, že čím kratší i dobu splatnosti nastavíte, tím menší poplatek za půjčku vám bude naúčtován. Přesnou výši poplatku a roční procentní sazby nákladů si snadno zjistíte na webových stránkách Ferratum půjčky po nastavení parametrů půjčky.
Když nebudu moct půjčku splatit včas, mohu si ji prodloužit? Ano, půjčku si prodloužit můžete a to dokonce hned dvakrát. Splatnost úvěru lze jednorázově prodloužit až o 30 dní a celkově si tak můžete u jedné půjčky její splatnost prodloužit až o dvě měsíce. Za každé prodloužení půjčky je ale třeba uhradit příslušný poplatek.
Jakým způsobem se půjčka Ferratum splácí? Úvěr od společnosti Ferratum se splácí klasicky jednorázovým uhrazením celé částky včetně poplatku a to na bankovní účet Ferratum. Při platbě nezapomeňte uvést správný variabilní symbol, aby mohla být přiřazena k vašemu úvěru.
Můžu si podat žádost o další půjčku, když tu současnou ještě nemám splacenou? Nelze mít více půjček naráz – nejdříve musíte splatit svoji stávající půjčku a teprve po jejím řádném splacení můžete požádat o nový úvěr.
Mohu půjčku splatit i předčasně? Jak to v takovém případě bude s poplatkem? Půjčku můžete samozřejmě splatit kdykoliv před datem splatnosti bez dalších sankcí, nicméně poplatek za půjčku zůstává stejný, jako kdybyste ji zaplatili v domluvené datum splatnosti

Časté překlepy

feratum,feratum půjčka,ferattum

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří hledají rychlou a diskrétní půjčku, kterou lze vyřídit online
 • Pro ty, kteří potřebují jen menší půjčku do 80 000 Kč
 • Pro ty, kteří hledají krátkodobou půjčku a nemohou si půjčit od klasické banky
 • Pro všechny, kterým je mezi 21 až 85 roky a nemají u Ferratum nesplacené závazky

Půjčka není určena:

 • Pro ty, kterým ještě nebylo 21 nebo je jim více než 85 let
 • Pro ty, kteří už u společnosti Ferratum půjčku mají a ještě ji nesplatili
 • Pro ty, kteří potřebují půjčit více než 80 000 Kč
 • Pro ty, kteří hledají úvěr s delší dobou splatnosti než je 45 dní