Často kladené otázky Expres půjčka

Expres půjčka

Recenze Expres půjčka

 • Expres půjčka až 800 000 Kč
 • Peníze do pěti minut na účtu
 • Doba splácení až 120 měsíců
 • Žádné poplatky za poskytnutí půjčky
 • Nízké úroky nebo nízké splátky

Často kladené otázky Expres půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěr mohu dostat? Půjčit si můžete od 20 000 až do 800 000 Kč, podle Vašich finančních možností a schopnosti splácet.
Na jak dlouhou dobu si mohu splátky rozložit? Doba splácení Expres půjčky je od 24 měsíců až do 96 měsíců. Sami si můžete vybrat, jestli si splátky rozložíte na kratší dobu a celkově tak zaplatíte méně, nebo si raději splácení rozložíte na delší časové období.
Jak je to u Expres půjčky s úroky a RPSN? Při sjednání půjčky se můžete sami rozhodnout zda dáte přednost spíše nízkým úrokům a kratší době splatnosti nebo raději nízkým splátkám s delší dobou splácení. V závislosti na tom se pak liší úroky i roční procentní sazba nákladů. Po celou dobu trvání Vaší půjčky ale úroková sazba zůstává ve stejné výši.
Platí se nějaké poplatky za sjednání úvěru nebo za vedení úvěrového účtu? Ne, nic takového vám účtováno nebude. Za sjednání úvěru se žádné poplatky neúčtují, stejně tak ani za vedení Vašeho úvěrového účtu.
Jakým způsobem mohu o Expres půjčku požádat? Můžete si vybrat ze tří možnosti, jak o půjčku požádat – buď jednoduše online přes internetové stránky GE Money Bank, nebo po telefonu, kdy zanecháte na stránkách svoje číslo a pracovník banky vám zavolá a třetí možností je rezervovat si čas schůzky na pobočce banky a o půjčku si požádat přímo tam.
Jaké doklady budu muset při vyřizování půjčky předložit? V případě, že už jste více než 4 měsíce klientem GE Money Bank, budou vám stačit jen dva doklady totožnosti (u cizinců pas a povolení k pobytu). Pokud jste klientem této banky kratší dobu nebo ještě u ní žádný produkt nemáte, budete ještě navíc potřebovat aktuální doklad o Vašem příjmu (potvrzení od zaměstnavatele, daňové přiznání nebo důchodový výměr).
Mohu půjčku dostat i když už jsem v důchodě? Ano, Expres půjčka je poskytována i důchodcům, podmínkou je, aby jejich důchod byl vyšší než 5 000 Kš měsíčně.
Je možné splatit půjčku předčasně bez dalších sankcí? Ano, celý úvěr můžete kdykoliv splatit předčasně, stejně tak můžete poslat i předčasnou splátku a to i opakovaně.
Je možnost vzít si další půjčku ještě v průběhu splácení té stávající? Ano, můžete a tato možnost se vám aktivuje už po čtyřech měsících v rámci tzv. Infolimitu.
Mohu si k půjčce sjednat i pojištění? Ano, v případě Vašeho zájmu si při sjednávání půjčky můžete uzavřít i pojištění schopnosti půjčku splácet. Na výběr je ze dvou pojistných krytí, to první zahrnuje pracovní neschopnost, invaliditu 3. stupně a úmrtí, druhý soubor pojištění navíc obsahuje i pojistné krytí pro případ ztráty zaměstnání.

Časté překlepy

Express, ex pres

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří hledají rychlou a výhodnou bankovní půjčku
 • Pro ty, kteří potřebují půjčit vyšší sumu peněz
 • Pro ty, kteří mají trvalý příjem (minimálně 5 000 Kč za měsíc)
 • Pro ty, kterým už bylo 18 let a žijí trvale na území ČR nebo zde mají povolené k pobytu

Půjčka není určena:

 • Pro zájemce o úvěr, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc
 • Pro ty, kteří chtějí nebankovní půjčku a nechtějí mít účet u banky
 • Pro ty, kteří nemají stálý příjem, nebo jej mají nižší než 5 000 Kč měsíčně
 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 1 200 000 Kč