Často kladené otázky CreditOn půjčka

CreditOn půjčka

Recenze CreditOn

 • Žádost je zpracována do 15 minut
 • Peníze na účtu od schválení do 15 minut
 • Sami si nastavíte výši půjčky
 • Žádné skryté poplatky
 • Půjčky téměř pro každého

Žádost o půjčku

Často kladené otázky CreditOn půjčka

Otázka Odpověď
Kolik si u CreditOn mohu půjčit? Maximální vše úvěru, kterou lze získat, je až 20 000 Kč. Maximální limit je tedy mnohem vyšší než u mnoha jiných podobných nabídek na našem trhu.
Co musím splňovat, abych půjčku mohl dostat? Podmínky pro získání půjčky CreditOn nejsou nijak vysoké a drtivá většina žadatelů půjčku dostane. Základní podmínkou je samozřejmě věk žadatele, který musí být plnoletý (tedy alespoň 18 let). Druhým nutným předpokladem, který musíte splňovat, aby vaše žádost byla schválena, je vlastnictví bankovního účtu (na ten vám pak budou převedeny peníze).
Jaká je doba splatnosti půjčky? Termín, do kterého je třeba vaši půjčku splatit, si můžete nastavit sami podle vašich potřeb. Minimální doba splatnosti je u půjčky CreditOn sedm dní, naopak maximální doba je 31 dní. Podle zvolené doby splatnosti se vypočítává i výše poplatků a s tím spojená RPSN.
Je první půjčka zdarma? Ano, první půjčka je zdarma.
Jak dlouho v případě schválení trvat, než mi přijdou peníze na účet? Doba, za kterou budete mít peníze na svém účtu závisí na více faktorech – jednak na tom, kdy jste si žádost o půjčku podali a dále pak na tom, u jaké banky máte vedený svůj účet. Schvalování žádostí probíhá do 15 minut od jejich přijetí a peníze můžete mít na svém účtu už do 30 minut.
Je možné si v případě potřeby půjčku i prodloužit? Ano, půjčku si samozřejmě v případě nutnosti můžete prodloužit. Půjčku lze prodloužit maximálně o jeden měsíc, ale nejdříve musíte zaplatit poplatek za její prodloužení. Rozhodně se ale vyplatí splatit půjčku včas, bez dalších poplatků.
Mohu o půjčku požádat i esemeskou? Ano, pokud už jste u CreditOn zaregistrovaný, můžete si sám vybrat, jestli si podáte žádost online, telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy
Jaké jsou výše poplatků a úroků u půjčky CreditOn? Poplatky u půjček CreditOn závisejí na tom, jak vysokou částku si půjčujete a také na tom, jakou zvolíte dobu splatnosti. Vše je naprosto přehledné a transparentní – při žádosti o půjčku se vám na webové stránce CreditOn zobrazuje přesná výše poplatků i roční procentní sazby nákladů, takže dopředu víte, kolik budete muset celkově zaplatit.
V čem je nabídka CreditOn lepší než konkurenční nabídky úvěrů? Půjčka CreditOn má oproti konkurenčním nabídkám úvěrů spoustu předností – patří mezi ně např. maximální výše půjčky, která může být až 20 000 Kč, dále pak různé soutěže o zajímavé ceny, kvalitní a profesionální zákaznické služby a v neposlední řadě také jistota stabilní mezinárodní společnosti.
Mohu si půjčit, i když je mi teprve 18 let? Ano, můžete. Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů nebankovních úvěrů poskytuje společnost CreditOn svoje půjčky žadatelům již od 18 let věku. Pokud už vám tedy bylo 18 let, můžete si žádost o půjčku podat.
Jak mohu společnost CreditOn kontaktovat? Pokud se potřebujete obrátit na CreditOn s jakýmkoliv dotazem nebo požadavkem, můžete využít hned několika způsobů. Prvním z nich je vyplnění formuláře na internetových stránkách společnosti, další možností je telefonický kontakt, dále pak e-mailová komunikace, případně lze dotaz položit i na Skypu nebo na Facebooku. Možností je tedy spousta, záleží jen na vás, kterou si vyberete.
Co mám dělat, když zapomenu heslo ke svému CreditOn účtu? Pokud zapomenete svoje přihlašovací heslo, nic se neděje. Můžete si jej znovu nechat poslat na svoji e-mailovou adresu, případně zavolat na zákaznickou linku, kde vám pomohou s jeho obnovením.

Časté překlepy

Credit On, kreditOn

Půjčka je určena:

 • Ty, kteří chtějí rychlou půjčku za jasných a férových podmínek
 • Ty, kteří potřebují půjčit od 1 000 Kč do 20 000 Kč
 • Ty, kteří hledají půjčku bez dokládání příjmů
 • Ty, kterým je min. 18 let

Půjčka není určena:

 • Zájemce o půjčku vyšší než je 20 000 Kč
 • Zájemce mladší 18 let
 • Zájemce, kteří nemají bankovní účet
 • Zájemce, kteří půjčku nebudou schopni splatit