Chcete si snadno přivydělat a získat nějaké peníze jen tak zadarmo? Jednou z možností je založit si účet u některé z bank, které aktuálně nabízejí bonus pro nové klienty. V našem článku pro vás máme aktuální přehled včetně podmínek pro získání bonusu a doby, po kterou daná nabídka platí.

Získejte peníze zdarma za založení účtu  aktuální přehled

Bonusy jsou snadnou možností, jak získat peníze

Bonusy za založení účtu jsou velmi jednoduchou a rychlou možností, jak získat peníze. Jde o běžnou praxi, kterou používají banky u nás i ve světě a získávají tak nové klienty. Nejde sice o žádné vysoké částky, ale v současné době se to může mnoha lidem – zvláště těm, které postihla koronavirová krize – opravdu hodit.

Bonus za založení účtu není jen u bank – je to běžná praxe i u sázkovek

Nejsou to pouze banky, kdo nabízejí podobné akce – zcela standardní je tato praxe u sázkových kanceláří, u nichž je vstupní bonus pro nové klienty už téměř samozřejmostí. Oproti bankám jsou u nich ale trochu jiné podmínky – klient musí obvykle danou částku několikrát prosázet, aby se k bonusu dostal. I tak se ale dají najít zajímavé nabídky, kde si člověk může snadno přivydělat pomocí bonusů – je ale třeba být velmi opatrný a nedostat se do situace, kdy člověk sázení zcela propadne – v dnešní době live sázek se dá takto velmi snadno přijít o velké peníze.

Které banky nabízejí bonus v současné době?

Vraťme se ale zpátky k bankám – které z nich mají aktuálně ve své nabídce bonusové peníze pro nové klienty? Aktuálně se jedná o ČSOB, mBank, Expobank a Poštovní spořitelnu. Pojďme se podívat na jejich podmínky detailně:

ČSOB – bonus 500 Kč, ale poměrně přísné podmínky

ČSOB je počtem klientů druhou největší bankou v Česku a možná i proto její nabídka bonusu není až tak atraktivní. Abyste 500 Kč získali, musíte si účet sjednat po telefonu nebo online a dále pak nejpozději do dvou měsíců provést kartou (kterou dostanete k účtu) platby ve výši minimálně 2 000 Kč. Bonusová částka se pak klientovi na účet připíše následující měsíc po měsíci, ve kterém splnil podmínky akce. Pokud o ni budete mít zájem, akce trvá do 30.dubna.

mBank – také 500 Kč, ale bez dalších podmínek

Stejně jako ČSOB, tak i mBank nabízí novým klientům bonus ve výši 500 Kč. V tomto případě je ale nabídka mnohem sympatičtější – mBank si neklade žádné další podmínky, stačí si pouze sjednat účet prostřednictvím internetových stránek mBank a hned následující měsíc dostane klient bonusových 500 Kč na účet. I v tomto případě platí akce pouze do konce dubna.

Expobank – 300 Kč pro nové i stávající klienty banky

Expobank patří k nejmenším bankám v Česku, její bonusová nabídka je ale docela zajímavá, zejména pro stávající klienty této banky. Nové klienti Expobank získají 300 Kč za založení nového účtu NEO, zároveň si k tomu ale musejí aktivovat ještě jednu službu od externího partnera banky – např. aktivace investování do bitcoinu, drahých kovů nebo firem. Není ale nutné cokoli investovat, stačí pouze službu jednoduše aktivovat. 

Zajímavější je nabídka pro stávající klienty banky. Ti získají bonus 300 Kč za každého nově přivedeného klienta, jenž si běžný účet NEO založí. Každý má možnost přivést až 50 nových klientů a teoreticky si tak přivydělat až 15 000 Kč. Obě akce platí až do konce tohoto roku.

Poštovní spořitelna – rovných 1 000 Kč, ale jen do konce března

Nejvyšší finanční bonus pro nové klienty momentálně nabízí Poštovní spořitelna – získat můžete hned 1 000 Kč. K získání bonusu si musíte sjednat jejich Poštovní účet a to buď přes internet nebo telefonicky. Pokud ale tuto akci chcete stihnout, musíte si pospíšit – platí pouze do 31.března.

Proč se bonusy bankám vyplatí?

Možná se teď ptáte, proč vlastně banky rozdávají peníze zdarma a jak se jim to může vyplatit. Na první pohled se bonusy mohou zdát nelogické, ale banky dobře vědí, co dělají. Díky nabídce bonusů tak získají spoustu nových klientů, kteří by si u nich jinak účet nesjednali. A v okamžiku, kdy už daný účet mají, velmi často už u banky zůstanou a její služby využívají (mnoho lidí běžně používá služby a platební karty od více bank).

Hodnocení kategorie 4.5
Získejte peníze zdarma za založení účtu – aktuální přehled hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 22 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 31. 3. 2020. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

1200000
Výše půjčky 20 000 Kč - 1 200 000 Kč
Úrok od 4,83 %
Splatnost 1 – 10 let
1200000
Výše půjčky 10 000 Kč - 1 200 000 Kč
Úrok od 4,99 %
Splatnost 12 – 96 měsíců

Doporučujeme

Diskuze