Stále více lidí vyhledává tzv. Mikropůjčky, sms půjčky či půjčky do výplaty. Zaplo je velmi populární krátkodobou půjčkou protože nabízí výhodné podmínky pro nové klienty.

Zaplocz recenze

Zaplo recenze

Poskytuje je hned několik společností na českém finančním trhu. Tyto společnosti nemají nad sebou dohled České národní banky a je proto snadnější úvěr získat. Zaplo.cz nabízí rychlou půjčku s nabídkou první půjčky pro nové zákazníky zdarma. Stačí si půjčit až 5 000 kč na jeden měsíc. Vrátíte pouze půjčených pět tisíc a ani korunu navíc. Navštivte stránky zaplo.cz, vyplňte registrační formulář. Poté se přihlaste do svého uživatelského účtu. O půjčku si požádejte prostřednictvím formuláře ve vašem účtu. K dokončení žádosti je třeba zaslat ověřovací poplatek 1 kč a vyčkat na zavolání operátora. Penize máte na účtě do 15 minut od odeslání ověřovacího poplatku.

Sami si zvolte délku splácení a výši půjčky. Ihned vidíte, kolik musíte splatit. V případě, že nemůžete půjčku splatit včas, je třeba požádat o její prodloužení. Zaplo půjčka je vhodná, pokud potřebujete pokrýt nečekané výdaje a máte- li pravidelný příjem, ze kterého jste půjčku schopni splatit. Nepoužívejte tuto půjčku na zaplacení dlužných částek za jiné půjčky. Vždy si promyslete, zda úvěr skutečně potřebujete. Ujistěte se, že vaše splátky nepřesáhnou 40% vašeho příjmu. Zaplo půjčka je snadná na vyřízení, potřebujete pouze funkční tel, vlastní účet a občanský průkaz. Nesmíte však být v insolvenci, mít exekuci nebo v prodlení se splátkami. Pokud již máte u zaplo.cz jednu aktivní půjčku, do jejího zaplacení další nedostanete. Po řádném zaplacení půjčky vám po sedmi dnech zaplo.cz navýší váš limit částky, kterou si můžete znovu půjčit. O zaplo půjčku může požádat osoba starší 18 let, s českým občanstvím, trvalým pobytem v čr a vlastním bankovním účtem.

Výhody půjčky:

  • minimum dokladů
  • vyřízení online
  • první půjčka zdarma

Nevýhody půjčky:

  • krátkodobá splatnost
  • vyšší RPSN
  • nutnost zaslat ověřovací poplatek ze svého účtu
Hodnocení kategorie 4.5
Zaplo.cz recenze hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 4 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze