Chybí vám peníze do výplaty? Pak vyzkoušejte půjčku Kredito24.

Kredito24 recenze

Perfektní půjčka, díky které si můžete ihned půjčit až 15 000 kč a vyřešit tak svůj finanční problém. Kredito 24 poskytuje novým zákazníkům půjčku maximálně 5 000kč. Limit se zvýší s každou vrácenou půjčkou. Kredito 24 používá plně automatizovaný systém pro schvalování půjček a proto ihned víte výsledek posouzení vaši žádosti. Po schválení vám jsou peníze odeslány do 15 minut na váš účet. Obrovskou výhodou je tedy účet vedený u stejné banky jako má kredito. Kredito poskytuje bezúčelovou půjčku. Při žádosti si nastavíte délku splatnosti a výši půjčky a hned vidíte, kolik musíte vrátit.

Po schválení půjčky převeďte ověřovací poplatek ve výši 1 kč na účet společnosti. Chcete půjčku splatit dříve? S kreditem můžete bez jakýchkoliv poplatků či sankcí za předčasné splacení úvěru. Získejte slevu 250 kč na další úvěr. Jednoduše se přihlaste do svého účtu na webových stránkách Kredito 24 a doporučte úvěr svému známému. Slevu dostanete vy i vámi přivedený klient.

K vyřízení půjčky kredito nedokládáte informace o příjmu, ani ručení třetí osobou. Pro získání půjčky nesmíte mít negativní záznam v registru dlužníků nebo dokonce exekuci. Toto je prověřováno v registru Solus. O úvěr si požádejte v klidu z domova. Po schválení půjčky obdržíte emailem smlouvu o půjčce, kterou musíte pomocí tohoto speciálního emailu podepsat a odeslat zpět. Smlouva je přehledná, úroky a poplatky jsou jasně stanovené. Půjčka kredito 24 je bezúčelová půjčka a nikoho tedy nezajímá, na co použijete své peníze. Půjčku Kredito 24 poskytuje česká pobočka Německé společnosti Kreditech. Nemusíte se bát zneužití vámi poskytnutých údajů. Veškerá data jsou šifrována a zpracována anonymně. Kredito neposkytne vaše údaje žádné třetí straně.

Hodnocení kategorie 4.5
Kredito24 recenze hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze