Připadá vám to jako sen? Požádat si o půjčku prostřednictvím sms zprávy není v dnešní době nic neobvyklého. Víte co to vlastně sms půjčka je? Jde o klasickou půjčku na cokoliv. Řádově se její výše pohybuje do 20 000 korun a požádáte si o ní pouhým odesláním jedné esemesky.

SMS půjčka ihned úplně každému

Sms půjčka ihned úplně každému vám může snadno pomoci při nečekaných finačních nesnázích. Možnost získat sms půjčku má každý z nás. Má jen pár chyb, které bohužel platíme za to, že je sms půjčka ihned úplně každému tak snadno dostupná. Mezi tyto chyby či nevýhody patří vysoké úročení, jednorázová splátka, poplatek za prodloužení půjčky. K vyřízení vám stačí poslat sms zprávu, ve které je uvedeno vaše jméno, rodné číslo, adresa, telefon, také částka a doba za kterou peníze vrátíte. Obratem vám je vyhověno a peníze jsou odeslány na váš účet.

Díky této možnosti se nemusíte bát, že půjčku nezískáte, když nemůžete doložit příjem nebo máte záznam v registru dlužníků. Není potřeba nic dokládat. Tyto peníze s nadšením využijí studenti, kteří obvykle musí vyjít jen s kapesným od rodičů či přivýdělkem ve formě občasné brigády. Vyhledávané jsou také podnikateli, kteří potřebují zaplatit za služby či zboží a aktuálně se potýkají s nedostatkem hotovosti v pokladně či na firemním účtu. Obejdou se přitom bez dokládání daňového přiznání či bezdlužnosti vůči státním institucím. Tímto se sms půjčka ihned úplně každému liší od půjček bankovních. Ty poskytují půjčky pouze s doložením příjmů, nahlížejí do registrů a o půjčku musíte požádat osobně, pomocí online formuláře nebo ve svém internetovém bankovnictví.

Možnost půjčit si pomocí sms je atraktivní zejména pro studenty, či klienty, kteří rádi využijí možnost získat peníze obratem ve chvíli, kdy nemají k dispozici připojení na internet. Viděli jste elektroniku za výhodné ceny? Díky jedné esemes zprávě může být věc vaše během chvilky.

Hodnocení kategorie 4.5
SMS půjčka ihned úplně každému hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze