Insolvence neboli úpadek je stav, kdy nejsme schopni splácet své závazky a my se musíme uchýlit k tomuto kroku, kdy je potřeba požádat soud o insolvenci. Následujících pět let musíme splatit minimálně třicet procent svých závazků. Lidé, kteří jsou v insolvenci by neměli zpravidla do uhrazení svých závazků o žádné další půjčce uvažovat. Ocitnou-li se však v takové situaci, kdy nutně potřebují peníze, je částo půjčka v insolvenci jedinou možností.

Návod Jak získat na půjčku v insolvenci

Tento produkt nenajdete v žádné bance. Půjčit si můžete pouze u nebankovních subjektů, ale počítejte s vyšší splátkou, vysokými úroky. S touto půjčkou můžete plnit své závazky, koupit si něco na sebe nebo uhradit opravu spotřebiče v domácnosti.

Vyšší částky má půjčka v insolvenci obvykle jištěny nemovitostí. Můžete ručit svou nebo nemovitostí třetí osoby. Nižší částky jsou bez ručitele, dokládání příjmů, registrů i zástavy. Peníze můžete mít během několika hodin.

Samotné vyřízení půjčky lze velmi pohodlně prostřednictvím formuláře na webových stránkách, které půjčku v insolvenci poskytují. Vždy si však ověřte, za jakých podmínek a od koho si půjčujete. Dbejte na rady dalších zákazníků. Internet je plný recenzí a informací nejen o solidních, ale i těch nesolidních poskytovatelích půjček. Rozhodně neplaťte žádné poplatky předem. Ten kdo po vás žádá platbu za vyřízení půjčky předem nemá čisté svědomí a nehodlá s vámi jednat férově. Po uhrazení poplatku s největší pravděpodobností přestane komunikovat a vy příjdete o peníze i o půjčku. Vybírejte proto ověřené poskytovatele. Jejich seznamy naleznete třeba v online srovnání půjček. Můžete si porovnat jejich konkrétní nabídku produktů jako je půjčka v insolvenci, půjčka na exekuci, se zástavou i bez. Vybírat lze ze širokého množství nabídek. Sami však musíte posoudit jejich výhodnost či nevýhodnost, tu každý určuje podle svých priorit.

Hodnocení kategorie 4.5
Návod: Jak získat na půjčku v insolvenci? hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní
15000
Výše půjčky 1 000 Kč - 15 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 28 dní
30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze