Plánujete si požádat o úvěr a rozhodujícím faktorem je pro vás výše úrokové sazby? Hledáte-li půjčku, případně konsolidaci a chcete-li ušetřit na úrocích, určitě se vám bude líbit nabídka P2P platformy Zonky, která umožňuje získat neúčelový úvěr s bezkonkurenčně nejnižší úrokovou sazbou. Splácení si můžete rozložit až na sedm let a maximální výše úvěru může dosáhnout až 750 000 Kč.

Půjčte si levněji než v bance s úrokem od 399

Bankovní půjčky jsou levné, P2P ještě levnější

Pokud se podíváte na nejnovější nabídky českých bank, zjistíte, že jejich úroky obvykle začínají od 4,9 % (např. u Air Bank) nebo 5,9 % (např. u České spořitelny nebo Komerční banky). Nabídka od Zonky je tak ještě výhodnější a můžete díky ní získat půjčku ještě levněji. Je ale třeba zdůraznit, že úroková sazba 3,99 % se nevztahuje na všechny uživatele služby, ale pouze na ty, jenž získají nejlepší rating. Ten se počítá na základě toho, jak vysoké je riziko, že klient nebude svůj úvěr řádně splácet. U klientů s minimálním rizikem je pak půjčka od Zonky skutečně nejlevnější a jednoznačně se tak vyplatí.

Na Zonky se můžete spolehnout – ve své kategorii je lídrem

Pokud se vám zdá, že P2P půjčky jsou málo rozšířené nebo máte z nich máte jakékoli obavy, u projektu Zonky se ničeho bát nemusíte – společnost Zonky s.r.o. je součástí silné finanční skupiny PPF a v kategorii P2P půjček je jasnou jedničkou na českém trhu. Můžete se tak plně spolehnout na to, že vše proběhne za naprosto férových a transparentních podmínek a žádné nebezpečí vám nehrozí.

Vedle běžné půjčky umožňují Zonky i refinancování úvěrů

Zonky jsou dobrou a výhodnou alternativou nejen pro ty, kteří chtějí běžnou půjčku, ale přinášejí nabídku i pro všechny, jenž si chtějí sloučit svoje stávající půjčky do jedné. Konsolidace úvěrů u Zonky vám může přinést výraznou úsporu peněz a můžete tak ušetřit na splátkách, nebo si splácení rozložit na delší dobu a ulehčit tak svému rozpočtu. I pro refinancování platí podobná pravidla jako u půjčky, tzn. úvěrový rámec je od 20 000 do 750 000 Kč a dobu splácení si lze nastavit až na 84 měsíců.

Sjednat si půjčku můžete přes internet nebo osobně na pobočce

Spousta nebankovních společností už dnes umožňuje sjednání úvěru pouze online, u půjček Zonky ale můžete využít i kamenných poboček. Zonky mají hned několik partnerských poboček (kromě Prahy např. v Liberci, Teplicích nebo Českých Budějovicích) a na nich si tak můžete úvěr sjednat i osobně. K dispozici je všem zájemcům také telefonická linka 800 449 999, která funguje denně včetně víkendů a svátků a je bezplatná. Pracovníci společnosti Zonky vám na ní poradí, pokud budete mít jakékoli dotazy ohledně půjčky nebo konsolidace.

Investujte s minimálním rizikem

Vzhledem k tomu, že Zonky jsou P2P půjčkou, přinášejí tak příležitost i pro investory, resp. Pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet investování i s malou částkou a nízkým rizikem. Minimální částka je pouhých 200 Kč, registrace ke službě je otázkou několika minut. Průměrný roční výnos činí 6,03 % a vzhledem k tomu, že 97 % lidí svoji půjčku u Zonky pravidelně splácí, je riziko opravdu velmi nízké. Zonky jsou tak perfektní možností pro ty, kteří si chtějí investování vyzkoušet v bezpečném prostředí a nechtějí nebo nemohou investovat vyšší sumu peněz.

O projektu Zonky

P2P platformu Zonky provozuje společnost Zonky s.r.o., která je součástí skupiny PPF a má řádnou licenci od České národní banky. Ke spuštění projektu došlo v roce 2015, dnes už jde o silnou a zavedenou značku, jejíž obliba prudce roste – už koncem roku 2017 činil objem půjček téměř dvě miliardy korun.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčte si levněji než v bance s úrokem od 3,99 % hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 24. 9. 2018. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

1200000
Výše půjčky 5 000 Kč - 1 200 000 Kč
Úrok od 4,49 %
Splatnost 12 – 120 měs.

Doporučujeme

Diskuze