Společnost Kreditech Česká republika, která je českou pobočkou německé společnosti Kreditech Holding, přestává poskytovat svoje dvě nebankovní půjčky. Konkrétně se jedná o produkty, jež byly nabízeny pod názvy Zaimo a Kredito24. Jaké byly hlavní výhody těchto dvou úvěrů a jaké jiné nebankovní půjčky jsou dobrou alternativou, kterou vám můžeme doporučit?

Půjčky Zaimo a Kredito24 končí  které nebankovní úvěry jsou vhodnou alternativou

Zaimo půjčka byla dostupným nebankovním úvěrem, v jejím případě ale šlo o vyšší částky s delší dobou splatnosti. U Zaimo jste si mohli půjčit až 108 000 Kč, splácení úvěru bylo možné rozložit až na celé čtyři roky. Půjčka Zaimo patřila k těm rychlým, navíc s přijatelnými úrokovými sazbami. Nyní už ale na českém trhu končí, stejně jak další půjčka od stejného poskytovatele – Kredito24.

Kredito24 byla velmi rychlou a spolehlivou nebankovní půjčkou, jejíž největší výhodou byla právě blesková rychlost jejího vyřízení. Půjčky totiž vyhodnocoval plně automatický systém, díky čemuž probíhalo schvalování žádostí 24 hodin denně po celý rok. Jednalo se o malý a krátkodobý úvěr do 20 000 Kč a maximálně na měsíc, půjčka byla oblíbená zejména u těch, kteří potřebovali peníze co nejrychleji.

Pokud jste si v minulosti půjčky od Zaimo nebo Kredito24 brali, budete se nyní muset podívat po jiném poskytovateli. Abychom vám výběr trochu ulehčili, přinášíme tipy na tři dostupné, spolehlivé a výhodné nebankovní půjčky, jejichž předností je nejen velmi rychlé vyřízení, ale také fakt, že je můžete napoprvé získat zdarma.

Kamali – bývalá Japonská půjčka je stále mimořádně levná

Pokud vám stačí jen menší úvěr na kratší dobu, je půjčka Kamali asi tím nejlepším možným řešením. Jejím poskytovatelem je společnost Home Credit, která tuto půjčku dříve provozovala pod názvy Click Credit a Japonská půjčka. I pod logem Kamali jde stále o velmi levný a výhodný úvěrový produkt, navíc máte první půjčku až do 10 000 Kč zcela zdarma. Krátkodobé půjčky pro stálé klienty má Kamali do 20 000 Kč, kromě malé třicetidenní půjčky nabízí také velkou půjčku až do 250 000 Kč, kterou můžete splácet až 96 měsíců.

Zaplo – půjčka od Ládi Hrušky, kterou si můžete vybrat i v trafice

K nejoblíbenějším rychlým půjčkám patří také Zaplo, známé mimo jiné i díky častým reklamám v televizi. Půjčka Zaplo je pro nové klienty napoprvé zdarma (až do 8 000 Kč), jinak je maximum 20 000 Kč, splatnost vždy maximálně na 30 dní. Velkou výhodou Zaplo půjčky je možnost jejího výběru v hotovosti a to v široké síti novinových stánků společnosti Geco. Zaplo patří ke spolehlivým a dostupným nebankovním úvěrům, které určitě můžeme doporučit.

Via SMS – rychlá, dostupná a spolehlivá půjčka přes SMS zprávu

Posledním tipem je půjčka Via SMS, další zástupce tzv. SMS půjček. V tomto případě to platí i doslova, protože po registraci si o ni můžete zažádat i pomocí textové zprávy z mobilu. Jinak je ale samozřejmě dostupné sjednání online přes webové stránky, půjčka je poskytována s úvěrovým rámcem od 100 Kč do 20 000 Kč, splatnost je opět do 30 dnů. Napoprvé je půjčka Via SMS zdarma  (až do 8 000 Kč), u dalších žádostí už je samozřejmě účtovaný poplatek. Stejně jako u předchozích úvěrů, i u Via SMS je možné jeho prodloužení – stačí si jen podat žádost online a uhradit stanovený poplatek.

Vedle uvedených rychlých nebankovních půjček je samozřejmě dostupné i velké množství dalších úvěrů, řada z nich má i mnohem vyšší úvěrový rámec (např. Sumo půjčka nebo Tesco půjčka). Rozumným řešením jsou samozřejmě bankovní úvěry, které mají obecně nižší úroky než nebankovní půjčky a u vyšších částek se jednoznačně vyplatí.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčky Zaimo a Kredito24 končí – které nebankovní úvěry jsou vhodnou alternativou? hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 38 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 11. 7. 2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

15000
Výše půjčky 1 000 Kč - 15 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 1 – 30 dní
60000
Výše půjčky 1 000 Kč - 60 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost flexibilní
30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze