Jednou z významných finančních institucí, které poskytují svoje finanční služby ve více zemích světa, je kanadská mezinárodní banka Scotiabank. Jedná se o velkou bankovní společnost, jež byla založena roku 1832 a dnes nabízí úvěrové a jiné finanční produkty především v zemích Severní a Jižní Ameriky, ale také v Evropě, Austrálii nebo Africe. Banka je aktivní i ve sponzorování různých sportovních a kulturních akcí, za svoji činnost získala také řadu prestižních ocenění. 

Společnost Scotiabank a její půjčky v různých zemích

Půjčky Scotiabank v Dominikánské republice 

V Dominikánské republice poskytuje společnost Scotiabank půjčky až do výše 250 000 dominikánských pesos. Scotiabank.do nabízí svoje úvěry na dobu jednoho roku až pěti let, s rychlým vyřízením žádosti do 24 hodin a úrokovou sazbou od 16 %. Vedle základního úvěru jsou v nabídce banky i půjčky na auto, na vzdělání nebo hypoteční úvěry. 

 

Nabídka půjček od Scotiabank v Peru 

Dalším jihoamerickým státem, kde se můžete setkat s půjčkami od Scotiabank, je Peru. Scotiabank Peru nabízí úvěry do 150 000 peruánských nuevo sol, se splatností na 6 až 72 měsíců a s úrokovou sazbou od 17,6 %. I zde je výhodou rychlé vyřízení žádosti, půjčky jsou posouzeny už do 15 minut. Půjčka je určená pro osoby starší 18 let, kromě klasického úvěru navíc banka nabízí i hypoteční půjčky. 

 

Další země, kde Scotiabank nabízí svoje služby 

Mezi další jihoamerické země, kde Scotiabank poskytuje svoje finanční produkty, patří také Brazílie nebo Mexiko. Pokud se podíváme do Evropy, tak tam má Scotiabank své zastoupení např. v Německu, Francii, Itálii nebo Polsku. Ne všude ale tato banka nabízí běžné půjčky – portfolio produktů je v každém státě trochu jiné. 

 

 

 

 

Hodnocení kategorie 4.5
Společnost Scotiabank a její půjčky v různých zemích hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 5 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 26. 6. 2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Diskuze