Problémoví klienty nemají šanci získat solidní úvěr v bance s nízkou úrokovou sazbou. Pokud si chtějí půjčit, musí dlouho hledat tu nejlepší variantu mezi nebankovními půjčkami. Takové řešení jsou sms půjčky pro problémové klienty.

Sms půjčky pro problémové klienty

Co je sms půjčka?

Sms půjčka je taková o kterou můžete požádat prostřednictvím esemesky. Stačí zadat žádost o půjčku v požadovaném formátu a počkat na potvrzení půjčky. Tyto sms půjčky jsou většinou určeny pro stávající klienty, kteří si již u společnosti někdy půjčovali a mají tedy registraci. O sms půjčku lze u vybraných firem požádat již jako nový zákazník, ale je potřeba dodržet požadovaný postup, jinak vám je půjčka zamítnuta a ve valné většině můžete znovu požádat až za několik měsíců. Sms půjčky pro problémové klienty jsou v posledních letech velkým hitem a rozmohly se napříč celou Evropou. Mnohé společnosti tyto půjčky poskytují nejen u nás, ale i v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku, Rusku a v Pobaltských zemích.

Rychlou finanční injekci potřebuje občas každý a sms půjčka pro problémové klienty jim umožní půjčit si jednoduše zejména ve chvíli, kdy vám nechce nebo nemůže pomoci rodina, byť se jedná o pár dní do výplaty. Doba splatnosti těchto půjček se pohybuje od sedmi do třiceti dnů. Dobu splatnosti lze také pomocí sms zprávy a uhrazení poplatku posunout třeba o dalších třicet dní. Také není potřeba shánět ručitele nebo zajišťovat tuto půjčku nemovitostí. Půjčit si pomocí sms zprávy lze až 20 000 korun. Sms půjčka má natolik vysoké úroky, že je zbytečné pro poskytovatele ji navyšovat o poplatky a i přesto z nich má slušný zisk. Požádat si můžete o půjčky, kde vám peníze převedou během deseti minut na váš účet. Sms půjčky i pro problémové klienty využívají i studenti, rodiče na mateřské nebo podnikatelé.

První sms půjčku můžete mít zcela zdarma, pokud si vyberete půjčku, která to umožňuje. Můžete si však půjčit jen určitou částku a to maximálně na jeden měsíc a bez prodloužení. Při vracení v řádném termínu nezaplatíte ani korunu na poplatcích. Tyto půjčky jsou do výše 7 500 kč. Půjčení je podmíněno vlastním bankovním účtem, který se ověří prostřednictvím odeslání jedné koruny. Mezi problémové klienty můžeme zařadit osoby s nízkými příjmy, pobírající sociální dávky, studenty nebo třeba osoby s exekucí, těm ale nepůjčí téměř nikdo nebo jen půjčky s vysokou úvěrovou sazbou. Problémovým klientem se může stát kdokoliv, kdo příjde ze dne na den o zaměstnání nebo onemocní, případně přejde na invalidní důchod. Problémoví klienti mohou být klienti, kteří si půjčili již dříve a půjčku vrátili pozdě, po několika zaslaných výzvách. Rozhodně nezískáte půjčku, pokud jste v insolvenci.

Hodnocení kategorie 4.5
Sms půjčky pro problémové klienty hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 7 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní
80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní

Doporučujeme

Diskuze