Pro případ, kdy potřebujete půjčit peníze opravdu rychle je k dispozici rychlá půjčka na ruku. Tento způsob výplaty půjček nabízí jen několik málo společností.

Rychlá půjčka na ruku

Získat rychlou půjčku na ruku není nic složitého a získáte ji i s malým příjmem. Princip půjčky spočívá v tom, že po zadání žádosti o půjčku obdržíte peníze oproti podpisu smlouvy u obchodního zástupce v kanceláři nebo u vás doma. Oblíbenou variantou je rychlá půjčka na ruku, kdy vás navštíví obchodní zástupce u vás doma a sepíše s vámi smlouvu, poté vám peníze vyplatí. Splátky poté hradíte opět do jeho rukou v dohodnutém termínu. K získání půjčky vám postačí občanský průkaz, doklad o příjmu a musíte doložit, že v bytě, kde vás navštíví opravdu bydlíte. Stačí nájemní smlouva nebo faktura od telefonu. Půjčka se vyznačuje vysokou úrokovou sazbou, vysokou průchodností i problémových klientů a týdenními či měsíčními splátkami.

Rychlá půjčka na ruku je vyřízena zpravidla do 48 hodin, pokud se nedohodnete s obchodními zástupci jinak. Získá ji každý od 18 let s pravidelným doložitelným příjmem. Vhodná je pro ženy na mateřské dovolené i podnikatele a studenty. Není vyžadován ručitel či spolužadatel, pokud nejde o vysoké částky. Půjčit si můžete až 80 000 kč. Splácet můžete až dva roky. Půjčka je nabízena ověřenými společnostmi, které na Českém finančním trhu působí několik let. Zákazníci si je za tu dobu oblíbili a i přes nevýhodnost těchto půjček je stále vyhledávají a po uhrazení jedné půjčky neváhají půjčit si další. Výhoda rychlé půjčky na ruku spočívá i v možnosti po řádně uhrazených splátkách si vzít paralelní půjčku nebo tu stávající navýšit. Samozřejmostí je i předčasné splacení půjčky bez pokut. Navíc ještě máte nárok na snížení poplatků za půjčku. Ve valné většině společnosti zákon respektují a poplatky vám skutečně sníží. Půjčka vás tak výjde ve finále mnohem levněji.

Hodnocení kategorie 4.5
Rychlá půjčka na ruku hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 6 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní
130000
Výše půjčky 3 000 Kč - 130 000 Kč
Úrok od 13,59 %
Splatnost 6 – 36 měsíců

Doporučujeme

Diskuze