Dostali jste se do situace, kdy potřebujete peníze nejlépe do 24 hodin?

Půjčky do 24 hodin

Nebankovní půjčky do 24 hodin

Na finančním trhu si můžete vybrat ze široké nabídky nebankovních půjček do 24 hodin. Obvykle vám půjčku schválí ještě týž den, kdy podáte žádost a peníze vám jsou odeslány do 24 hodin na váš účet. K získání půjčky do 24 hodin musíte mít stabilní příjem, který však nemusíte dokládat – můžete být začínající osvč, žena na mateřské či důchodce či zaměstnanec ve zkušební době. Stačí mít platný občanský průkaz, doklad o zaplacení nájmu či sipa pro doložení adresy a půjčka do 24 hodin může být vaše. Požádat o nebankovní půjčku do 24 hodin lze na pobočce, pomocí online formuláře, či zavoláním na zákaznickou linku společnosti. Pozor však na placené linky začínající číslem 900! Při žádosti o půjčku do 24 hodin nepotřebujete ručitele, nemusíte ho tedy složitě shánět a neplatíte předem žádné poplatky za schválení půjčky. Výhodou půjčky je rychlé vyřízení a možnost nastavení výše splátek a také délky splácení půjčky. U půjček do 24 hodin není nahlíženo do registrů a administrativa je velmi jednoduchá. Díky tomu je vyřízení snadné a opravdu rychlé. Půjčka je bez dokládání účelu. Můžete si koupit auto, nábytek, zaplatit školné nebo pomůcky do školy.

Půjčky do 24 hodin jsou vhodné i pro lidi, kteří již mají nějaký aktuální úvěr např. V bance. Díky půjčce můžete také své úvěry sloučit do jediné splátky, případně si půjčit peníze navíc a ušetřit tak několik tisíc na poplatcích, úrocích i výši splátek. Nebankovní půjčka do 24 hodin je zde pro klienty od 18 do 65 let, s platnými doklady, českým občanstvím a vlastním bankovním účtem. Splatit tuto půjčku můžete předčasně bez jakýchkoliv dalších poplatků. Vždy si řádně pročtěte podmínky smlouvy a seznamte se se všemi poplatky za vyřízení půjčky, vedení úvěrového účtu apod. Pokud nemůžete půjčku splatit včas, vždy kontaktujte zákaznickou linku či úvěrového poradce a domluvte si splátkový kalendář, jinak vám hrozí vysoké pokuty za zpoždění se splátkami nebo nesplácením vůbec. Půjčku do 24 hodin si můžete také pojistit proti neschopnosti splácet, této možnosti však využije jen malé procento zákazníků. Půjčka do 24 hodin je dostupná pro všechny klienty, může být poskytnuta také jako krátkodobá půjčka do výplaty.

V tomto případě má půjčka mnoho výhod:

  • bez docházení na pobočku z pohodlí domova
  • bez poplatků předem
  • bez dokládání příjmů
  • bez složitého papírování
  • možnost žádat i pomocí sms
  • výsledek posouzení víte do 60 minut
  • bez ručitele či zástavy

Naopak nevýhodou těchto půjček je pouze krátkodobá doba splatnosti, vyšší RPSN a případné poplatky za prodloužení půjčky. V případě první půjčky můžete požádat o částky od 500 kč do 5000 kč. Vyšší částky si můžete půjčit po splacení stávající půjčky. Kvůli ochraně před předlužením vaší osoby, vám žádná společnost nabízející krátkodobé půjčky do 24 hodin nepůjčí další půjčku souběžně s právě aktivní, dosud nesplacenou půjčkou. Pokud potřebujete vyšší půjčku, stačí splatit stávající a půjčit si vyšší částku. Částka vám je navýšena v závislosti na vaší bonitě. Pokud nemáte exekuce, není problém další půjčku získat kdykoliv. Některé společnosti nabízejí půjčku do 24 hodin velmi výhodně, jako bezúročnou půjčku či se snížením úrokových sazeb při řádném splácení.

Na internetu naleznete nepřeberné množství nabídek půjček do 24 hodin. Vybírejte vždy takovou společnost, která má na webu veškeré kontaktní údaje, jasně stanovené podmínky a nepožaduje poplatky předem. Jedině takto se můžete vyhnout možným podvodníkům. Zda se jedná o ověřenou společnost si můžete zjistit díky recenzím nebo zkušenostem zákazníků. Půjčku do 24 hodin vám obchodní zástupce může přinést až k vám domů nebo si ji můžete vyzvednout na pobočce oproti podpisu smlouvy.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčky do 24 hodin hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze