Půjčka na cokoliv, je půjčka bez doložení účelu použití této půjčky.

Půjčka na cokoliv

Můžete s ní zaplatit letní dovolenou či vánoční dárky, koupit si nové auto nebo nové bydlení a nikoho nebude zajímat, za co jste peníze utratili. Pokud si půjčujete vyšší částky, můžete půjčku na cokoliv využít také na konsolidaci svých úvěrů či vyplacení exekucí. V tomto případě je nutno ručení nemovitostí vaší, případně nemovitostí třetí osoby. Půjčka na cokoliv je půjčka, u které nemusíte dokládat příjmy a není vám nahlíženo do registrů, pokud zvolíte nebankovní půjčku. K vyřízení této půjčky potřebujete platný občanský průkaz, vlastní bankovní účet, výpis z účtu. Nepotřebujete ručitele. Půjčku na cokoliv můžete získat ať už jste zaměstnanec, důchodce či maminka na mateřské. Nebankovní půjčku na cokoliv si můžete vyřídit online vyplněním formuláře nebo pomocí sms zprávy, pokud chcete nižší částky do 12 000. Po odeslání žádosti počkáte, až vás kontaktuje pracovník dané společnosti nebo na posouzení a schválení úvěru. Samotné vyplnění žádosti vám nezabere víc než pět minut. Získat nebankovní půjčku na cokoliv lze jednoduše bez složitého papírování. Peníze navíc můžete získat do 24 hodin.

Půjčka na cokoliv je výhodná půjčka s nízkými splátkami, ale s vyšší RPSN. Navíc můžete půjčky na cokoliv využít i ve formě splátkového prodeje v internetových i kamenných prodejnách, s výhodnou úrokovou sazbou nebo dokonce s nulovým úrokem. Bankovní půjčka na cokoliv má také své výhody. Půjčku můžete využít dle svých potřeb, vyřízení je zpravidla týž den po doložení všech potřebných dokumentů a je bez poplatku předem. Další výhodou je nižší úroková sazba a flexibilní nastavení výše splátek. Nevýhodou bankovní půjčky na cokoliv je nutnost doložit všechny své příjmy, nemít záznam v registru dlužníků, exekucí nebo dokonce v insolvenčním rejstříku. Všechny žádosti o půjčku jsou posuzovány individuálně a každá banka má jiné podmínky. Pokud vás odmítnou v jedné, může se stát, že v druhé bance vám se žádosti o půjčku ihned vyhoví. Půjčku na cokoliv v bance můžete využít také ve formě kreditní karty či kontokorentu. Jejich nevýhodou je vyšší úrok. Pokud kreditní kartu využijete jako rezervu a peníze vrátíte v bezúročném období, vyplatí se vám. Pokud ji berete jako půjčku, prodraží se vám. O půjčku na cokoliv v bance může zažádat kdokoliv starší 18 let s pravidelným příjmem, bez dluhů. Pokud v dané bance nemáte účet, založí vám ho a teprve potom smíte požádat o půjčku. Obvykle stačí zažádat v internetovém bankovnictví a peníze na cokoliv můžete mít během pár minut na svém účtě. Nepotřebujete ručitele, ani spolužadatele. Další možností jak požádat vaší banku o půjčku na cokoliv je telefonicky, vyplněním formuláře na webových stránkách nebo přímo na pobočce banky. Pokud žádáte online nebo telefonicky, můžete půjčku dokončit odesláním smluv poštou nebo za pomoci kurýra. Ve chvíli, kdy banka obdrží všechny potřebné dokumenty, posoudí vaši žádost a schválí vám půjčku. U půjčky na cokoliv neplatíte žádné poplatky předem, neplatíte za vedení úvěrového účtu a nedokládáte účel použití peněz.

Pokud chcete rychlou půjčku na cokoliv do výplaty, můžete využít ze široké nabídky sms půjček. V tomto případě vám žádost schválí a peníze odešlou zpravidla do 60 minut od podání vaši žádosti. Stačí mít pouze platný občanský průkaz, vlastní bankovní účet, který ověříte odesláním 1 kč a funkční mobilní telefon a email. Splatnost půjčky je od 7 do 30 dní, s možností prodloužení za poplatek odpovídající až 10% z půjčené částky. Pokud si chcete vzít půjčku na cokoliv a nevíte, kterou si vybrat, můžete využít recenze a zkušenosti jiných zákazníků. Také vám mohou pomoci speciální kalkulačky pro nezávazné porovnání a vybrání nabídky. Služba je online a bezpoplatku. Stačí zadat údaje a parametry k požadované půjčce a během pár minut znáte výsledek.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka na cokoliv hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 5 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze