Půjčky do 24 hodin představují produkt, který vyhledávají především klienti, kteří se ocitli ve špatné finanční situaci nebo mají nečekané finanční vydání a jejich rodinný rozpočet jim neumožní dotovat ze svého.

Půjčky do 24 hodin

Peníze potřebují mít nejlépe ten den nebo do 24 hodin na účtě. Tyto půjčky jsou určeny jak lidem s nízkou bonitou, tak zaměstnancům i podnikatelům. Půjčit si můžete částky od 500 korun do 600 000 kč.

Banky tyto půjčky obvykle nenabízejí. Jediným možným řešením je poohlédnout se u nebankovního subjektu. Půjčku si přitom můžete vyřídit osobně na pobočce, telefonicky, online či pozvat si domů obchodního zástupce. Žádost je vždy nezávazná a bezplatná do chvíle vyplacení peněz na váš účet. Chcete-li výhodnější podmínky, můžete zkusit první půjčku zdarma nebo s vyplacením jinou metodou než je na bankovní účet.

Nevýhodou nebankovní půjčky do 24 hodin jsou vysoké úrokové sazby, různé poplatky a sankce, případně ručení nemovitostí, pokud si potřebujete půjčit vysokou částku. Každá společnost má podmínky nastaveny jinak, proto je lepší jednotlivé produkty porovnávat. Pokud vybranou půjčku splatíte řádně a včas, máte zajištěno, že si můžete půjčit kdykoliv další peníze, obvykle i mnohem vyšší částky. Půjčky jsou obvykle bez účelové, takže nikoho nebude zajímat, zda jedete na dovolenou nebo necháte opravit kotel na teplou vodu.

Půjčka do 24 hodin nevyžaduje podpis smlouvy, směnky ani rozhodčí doložky. Nemusíte shánět ručitele nebo složitě jezdit podepisovat papíry někam na pobočku přes půl republiky. Nejjednodušší a nejpohodlnější variantou je online vyřízení z domova. Stačí zadat do formuláře své osobní údaje, ověřit, že jste skutečně majitelem účtu a počkat na odeslání schválené půjčky. V závislosti na bance vaší a společnosti můžete získat peníze od pěti minut do 24 hodin.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčky do 24 hodin hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 11 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní
80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní

Doporučujeme

Diskuze