Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů je charakteristická tím, že slouží pouze na krátké období, kdy obvykle čekáme než nám příjde výplata, důchod, či jiná hotovost.

Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů

Půjčit si můžete pouze menší částky do 20 000 korun. Pokud jste novým zákazníkem, zpravidla můžete využít půjčku bez úroků až do 8 000 korun. Vrátíte-li peníze do stanovených třiceti dní, nezaplatíte ani korunu navíc.

Nečekané výdaje mohou potkat každého z nás. Nemůžeme si je na rozdíl od pravidelných výdajů naplánovat a právě proto je zde Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů. Vyřídíte ji snadno online. Stačí si vybrat vhodnou půjčku – ideální je vybrat si pomoci online srovnání. To je nezávazné a zdarma. Dle zadaných kritérií můžete vybírat nejen maximální výši půjčky, ale i úrokovou sazbu či rychlost vyřízení.

Tuto rychlou půjčku do výplaty můžete mít v ruce doslova za pár minut. Automatické vyhodnocení žádosti a okamžité odeslání peněz na váš účet jsou jejich velkou výhodou. Počítejte však s vyššími úroky. Při opakované půjčce můžete využít také žádost prostřednictvím esemes zprávy. Stačí zaslat sms v požadovaném formátu a peníze vám obratem odešlou.

Další výhodnou devízou této půjčky je její naprostá transparentnost. Při podávání žádosti ihned vidíte, kolik si můžete půjčit, ale také celkovou částku, kterou je potřeba vrátit. Předčasné splacení je umožněno bez jakéhokoliv poplatku. Naopak zaplatíte za prodloužení lhůty splatnosti. Částka se stanoví buď určeným poplatkem nebo procenty z půjčené částky. Prodloužit si můžete půjčku o dalších třicet dní.

Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů má však i své zápory – musíte mít trvalé bydliště v ČR, účet na který budou zaslány peníze musí být veden na vaše jméno. Dále je potřeba počítat s ověřovacím poplatkem 1 kč, případně s telefonickým ověřením vaší totožnosti.

Hodnocení kategorie 4.5
Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 4 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze