V uspěchané době spěcháme nejen na nákupy, do práce, ale i s vyřízením půjčky. Nová extra rychlá krátkodobá půjčka je jednou z variant, jak rychle a efektivně řešit krátkodobý výpadek v přísunu peněz.

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka

Půjčka do 10 000 korun je velmi výhodným řešením. Narozdíl od konkurenčních nabídek má nízkou úrokovou sazbu, extra rychlé schválení a vyplacení. Splatnost půjčky se pohybuje od dvou do třiceti dní.

Jste příznivcem těchto půjček? Nová extra rychlá krátkodobá půjčka může být zcela zdarma, pokud při podávání žádosti povolíte získání informací o vás z facebooku – pokud jej ovšem máte. Vrátíte jen tolik, kolik si půjčíte.

A co potřebujete k vyřízení? Jakékoliv doklady k ověření totožnosti, číslo vašeho účtu, telefonní číslo, jednu korunu na účtě pro jeho verifikaci a dále trvalé bydliště kdekoliv v ČR, připojení na internet. Půjčku si přitom můžete nechat vyplatit na účet nebo prostřednictvím terminálu sázkové společnosti.

Podmínky a smlouva, které nová extra rychlá krátkodobá půjčka má pevně dány jsou stručné, jasné, transparentní. Vždy víte, kolik musíte vrátit. Sami si zvolte výši půjčky a lhůtu, do které peníze zašlete zpět. Splátka proběhne jednorázovou platbou včetně všech poplatků. Tuto půjčku nelze brát jako dlouhodobý úvěr. Ve finále by byla velmi nevýhodná a navíc období pro splátku je stanoveno na maximálně třicet dní.

Velké oblibě se tento produkt těší mezi studenty. Nestačí- li jim kapesné od rodičů, mohou si vypomoci touto půjčkou. Pokud vlastní kartu ISIC, mohou si půjčit až 1500 kč zdarma. Peníze lze přitom použít na cokoliv. Nejčastěji se hodí na úhradu stravného, jízdného nebo na nákup studentských skript. Půjčit si může kdokoliv od 18 let, tedy i studenti střední školy. Musí však prokázat dostatečně svou bonitu.

Hodnocení kategorie 4.5
Nová extra rychlá krátkodobá půjčka hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 5 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní
80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní

Doporučujeme

Diskuze