Konkurence na trhu s půjčkami je v současné době tak velká, že už není problém sehnat úvěr, který je zcela bez poplatků a úroků. Můžete si tak půjčit např. 3 000 Kč a vrátíte rovné 3 000 Kč a ani o korunu navíc. Takovéto půjčky nabízejí některé nebankovní společnosti, které ale úvěr zdarma poskytují pouze napoprvé – v případě další žádosti o půjčku už klient musí uhradit stanovený poplatek.

Půjčky bez poplatků a bez úroků

Je také třeba říct, že tyto půjčka zdarma jsou poskytovány pouze na malé částky – většinou jde maximálně o 10 000 Kč, jen výjimečně je možnost půjčit si bez poplatku a úroku vyšší částku. U velkých úvěrů v řádech desítek až stovek tisíc taková možnost není a vždy je třeba počítat s tím, že splatíte o něco vyšší sumu, než kolik jste si půjčili.

Kdo nabízí půjčky bez poplatků a úroků?

Jak už bylo řečeno, jedná se výhradně o nebankovní společnosti, které tak lákají zejména ty, kteří si berou půjčku poprvé v životě, nebo rizikové klienty, kteří od banky dostat půjčku nemohou. Na nabídkách na půjčku bez poplatků není nic zvláštního a není třeba mít obavy, že by taková půjčka nebyla seriózní – konkurence v této oblasti je tak velká, že nabídka první půjčky zdarma se poskytovatelům vyplatí – spousta klientů si totiž po první dobré zkušenosti půjčí znovu.

Jak vybrat nejlepší půjčku bez poplatků?

Při výběru ideální půjčky bez poplatků a úroků je především třeba vyhnout se podvodníkům. Proto si takovéto úvěry nikdy nesjednávejte na základě inzertních textů v novinách nebo inzerátů vylepených někde venku – vždy si půjčku sjednejte přes internet a o daném poskytovateli si zjistěte základní informace. Nejjednodušší a nejrychlejší metodou je použití některého ze srovnávačů půjček – u těchto webů máte jistotu, že do srovnání jsou zařazeny pouze ověřené společnosti.

Na co si dát u půjček zdarma pozor?

U půjček bez poplatků a úroků je třeba dát si pozor na dvě věci. Za prvé je třeba vybrat skutečně solidní a prověřenou společnost – na trhu se vyskytuje spousta podvodníků, kteří tvrdí, že poskytují půjčku zdarma, ale ve skutečnosti jde o čistý podvod (např. ti, kteří provozují předražené telefonické linky apod.). Druhá věc, kterou je třeba si uvědomit, je termín splatnosti – pokud úvěr splatíte včas, je vše v pořádku a žádný další poplatek vám nehrozí, pokud ale nezvládnete půjčené peníze uhradit do předepsaného data, tak Vám bude dodatečně účtován poplatek. Společností, které půjčují novým klientům bez jakéhokoliv poplatku a úroku je více, vybrali jsme pro Vás tři, u kterých máte jistotu solidního a férového jednání:

Japonská půjčka

V případě Japonské půjčky nejde o úplně nový produkt, ale o přejmenování a úpravu dřívější nabídky úvěrů Click Credit. Už předtím byl Click Credit jednou z nejvýhodnějších nebankovních půjček a po rebrandingu na Japonskou půjčku to platí dvojnásob. Jedná se o krátkodobý nebankovní úvěr, který je pro nové klienty zcela zdarma – půjčit si hned napoprvé můžete až 10 000 Kč a pokud je do 30 dní splatíte, bude Vám poplatek vrácen a půjčka Vás tak nebude stát ani korunu. Je ale nutno dodat, že i v případě opakované žádosti, kdy už se poplatky účtují, je Japonská půjčka velmi výhodná – poplatek je pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku a velmi levné je i prodloužení půjčky.

Zaplo půjčka

Oblíbená nebankovní půjčka, která je rychlá, jednoduchá a téměř pro každého. U zaplo.cz si hned napoprvé můžete půjčit až 8 000 Kč a to bez jakéhokoli poplatku – stačí aby Vám bylo alespoň 18 let, měli jste bankovní účet a půjčku splatili včas, tedy nejpozději do jednoho měsíce. U dalších žádostí o úvěr můžete dostat až 15 000 Kč, tam už se ale nevyhnete poplatku, který není zrovna nízký.

Půjčka Ferratum

K nejznámějším poskytovatelům rychlých půjček patří také společnost Ferratum. Ta svoji nabídku v posledních letech trochu pozměnila a nově nabízí první půjčku zdarma. Jedná se ale pouze o úvěr ve výši 3000 Kč a to na dobu 30 dní. Všechny ostatní úvěry už jsou zpoplatněny, stálí zákazníci si ale mohou půjčit i vyšší částky a to až do 100 000 Kč. Novinkou v nabídce produktů Ferratum je také Credit Limit – finanční rezerva, z níž lze čerpat finance až do 25 000 Kč.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčky bez poplatků a bez úroků hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 4 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní
30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze