Brouzdáte na internetu a hledáte tu nejvhodnější půjčku? Hledáte takovou, která je pokud možno bez poplatku, pokud možno ihned a na cokoliv? Nic není nemožné. Půjčka do 5000 okamžitě všem může být tím vaším pravým produktem.

půjčka do 5000 okamžitě všem

Půjčka do 5000 okamžitě všem je obvykle poskytována pouze nebankovními společnostmi. Vyniká rychlostí vyřízení. Navíc chcete-li si půjčit poprvé, můžete využít nabídku a zmíněných pět tisíc mít zadarmo. Společnosti ve snaze získat nové zákazníky, nabízejí mnoho akcí a půjčka zdarma patří mezi ty nejoblíbenější.

Pět tisíc je dostatečná částka, která pokryje nečekané výdaje pár dní před výplatou. Půjčit si můžete maximálně na 30 dní. Vrátíte-li peníze ve stanovené lhůtě, nezaplatíte ani korunu navíc. Naopak tuto výhodu ztratíte v případě, že si požádáte o prodloužení splatnosti půjčky.

Jak už název půjčka do 5000 okamžitě všem napovídá, jde o půjčku, kterou skutečně mohou využít všechny skupiny obyvatel od 18 do 65 let, kteří mají jakýkoliv příjem – mateřskou, rentu, důchod, penzi či příjmy z podnikání. Půjčka je bezúčelová a její vyřízení zabere necelých pět minut. Je potřeba mít doklad totožnosti, vlastní účet, telefon, trvalé bydliště na území České republiky. Půjčka však není vhodná pro občany s exekucí, s nesplacenými půjčkami nebo v insolvenčním rejstříku.

Protože jde o nebankovní půjčku, má mírnější podmínky pro posouzení a schválení půjčky na rozdíl od bank. Půjčit si tak můžete i když máte záznam v registru. Nepočítejte s půjčkou v případě, že máte jednu doposud neuhrazenou. Vždy lze mít jen jednu aktuální půjčku. Nelze ji navýšit. Teprve po jejim zaplacení můžete žádat o další, leckdy i vyšší částku. Prodloužení je velmi snadné, stačí zkontaktovat zákaznickou linku a uhradit stanovený poplatek, který se odvíjí z výše půjčené částky.

Hodnocení kategorie 4.5
půjčka do 5000 okamžitě všem hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 8 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní
15000
Výše půjčky 1 000 Kč - 15 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 28 dní

Doporučujeme

Diskuze