Potřebujete si půjčit peníze, ale je sobota odpoledne a banky nefungují? Nevěště hlavu, mnohé společnosti fungují prakticky nonstop a tak půjčka online i o víkendu není nemožná.

Půjčka online i o víkendu

Tyto půjčky jsou pro vás jistotou, když potřebujete vyřešit nenadálý problém. Peníze z této půjčky získáte velice jednoduše a navíc nemusíte dokládat, na co peníze chcete použít.

Půjčka online i o víkendu pomůže každému, kdo potřebuje peníze nečekaně náhle. O půjčku může požádat každý občan starší 18 let, který má trvalý pobyt na území České republiky a doložitelný příjem. Samozřejmostí je mít vlastní účet a nebýt zadlužený či s exekucí. Půjčit si můžete v řádek stovek i tisíců korun. Splatnost je 14 až 45 dní. Další možností je půjčka nad 10 000 Kč se splatností několik let. Vybrat si můžete z nebankovních i bankovních produktů. Každý má své klady i zápory a je pouze na klientovi, co si vybere. Pokud však chcete požádat o půjčku i o víkendu, u banky nepochodíte. Tyto půjčky nejsou určeny pro cizince, musíte mít trvalý pobyt v ČR, ale některé banky nabízejí půjčky s povolením k pobytu v Čr, které si ověřují.

Chcete-li požádat o půjčku online i o víkendu, vybírejte si takovou společnost, která funguje i o víkendech a schvaluje půjčky ihned. Mnohé společnosti vaši víkendovou žádost schvalují až přednostně na začátku nového pracovního týdne. Vybrat si půjčku online i o víkendu můžete také prostřednictvím online srovnávačů. O půjčku si můžete také hned zažádat. Stačí si vybrat z které společnosti a s jakými podmínkami. Posouzení jednotlivých půjček a jejich srovnání je zdarma a nezávazné. Je to jednodušší než koupit v krámě rohlíky. Výsledek víte ihned. Nelíbí se vám nabídka? Nevadí, jen zadejte jiné parametry a můžete hledat dál. Půjček online i o víkendu je celá řada.

Má půjčka online i o víkendu nějaké nevýhody?

Každá půjčka má své a proti a půjčka online i o víkendu se od ostatních rychlých půjček příliš neliší. Musíte splnit jasně stanovené podmínky, nesmíte mít exekuci nebo nesplacenou půjčku, nepůjčí vám pokud jste příliš zadlužení. Žádat mohou i studenti, ženy na mateřské a v některých případech i nezaměstnaní nebo brigádníci. K půjčce o víkendu nemusíte dokládat žádné papíry a případný podpis smlouvy lze realizovat pomocí unikátního kódu zaslaného sms zprávou. Některé společnosti zasílají rámcovou smlouvu k podpisu poštou, takže nehrozí nějaké složité dojíždění pro podpis smlouvy. Nevýhodou jsou také vyšší úrokové sazby, poplatky za prodloužení půjčky a měsíční splatnost. S tou ale mnoho klientů počítá a pokud jim vyhovuje, není to žádný problém. Podstatné je dostat peníze hned a bez poplatků předem. Moderní doba umožňuje spoustu metod, jak si nechat převést peníze a nemusí jít jen o bankovní převod. K dispozici jsou také terminály Sazky a nebo Blesk peněženka, která je anonymní a není propojena s vašim účtem.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka online i o víkendu hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 5 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze