Přichází doba dovolených, romantických víkendů ve dvou i rodinných víkendů na chatách i u moře. Bohužel se může stát cokoliv. Nepříjdou vám peníze do doby odjezdu, někdo vám ukradne peněženku i platební karty. Řešením v této situaci může být rychlá půjčka.

Půjčka ihned na bankovním účtě

Půjčka ihned na bankovním účtě je ideální právě pro případy, kdy potřebujete opravdu rychle zachránit nečekanou finanční situaci. Půjčky ihned jsou velmi oblíbené a jejich obliba stále stoupá. Díky procesu automatického schválení žádosti jsou peníze odeslány třeba deset minut po odeslání vaší žádosti. Tento proces je navíc urychlen, pokud se jedná o řádně splacenou, opakovanou půjčku. Registrace nového zákazníka trvá o chvilku déle kvůli potřebě ověřit totožnost zákazníka i jeho bankovní účet. Nic na tom však nemění fakt, že získání půjčky je čím dál rychlejší. I tyto půjčky však mají svá pravidla. Především vám nepůjčí, pokud nemáte více než 18 let, exekuce nebo jste v insolvenci. Naopak si mohou půjčit i studenti, ženy na mateřské, podnikatelé i důchodci. Důležité je řádně a pravdivě vyplnit formulář k půjčce.

Není potřeba dokládat příjmy a není nahlíženo do registru dlužníků. Vybrat půjčku ihned na bankovním účtě je díky široké nabídce těchto produktů velmi složité. Pomoci vám mohou ohlasy zákazníků na internetu nebo srovnání půjček. Porovnávat můžete půjčky podle výše úrokové sazby, maximální částky kterou vám půjčí, ale i podmínek za jakých vám půjčí. Půjčka ihned na bankovním účtě je perfektním pomocníkem v nouzi, ale dokáže být i zlým pánem, zejména v případech, kdy si v nouzi půjčíme a poté nám vrácené peníze v rozpočtu chybí. Není potom nic jednoduššího, než znovu sáhnout, zpravidla po ještě vyšší půjčce. Půjčku proto vždy zvažte předem, zda je opravdu nutná nebo využívejte nabídky bezúročných půjček. Vrátíte jen půjčenou částku. Ušetříte tak i několik tisíc a využití první půjčky vás k ničemu jinému nezavazuje.

Půjčit si můžete od 500 kč až do 12 000 kč. Na poprvé vám někde půjčí třeba 10 000 a jiná společnost vám zase nabídne pouhých 500 kč. Můžete si také vybrat způsob výplaty půjčky. Zatím nejčastější je převod na účet a poštovní poukázkou. Nové metody však nabízejí i výplatu na terminálech Sazka nebo platbu na anonymní platební kartu. Nejčastěji využívanou metodou však stále zůstane výplata na účet. Ten má téměř každý a půjčka ihned na bankovním účtě je velká pomoc, když se ocitneme ve finančních nesnázích byť jen na pár dní. Půjčku můžete samozřejmě vrátit předčasně bez jakýchkoliv sankcí. Stačí jen odeslat peníze na daný účet. U větších částek firmy požadují vyplnění formuláře nebo informovat zákaznickou linku. Prodloužit dobu splatnosti lze už jen oproti uhrazení poplatku za prodloužení, který je buď stanoven konkrétní částkou nebo procenty z půjčené částky.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka ihned na bankovním účtě hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 11 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní
30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze