Získat půjčku pro dlužníka není v dnešní moderní uspěchané době téměř žádný problém. Pokud jim nepůjčí banka, obrátí se na nebankovní společnost, zadají pár údajů a rychla pujcka pro dluzniky je jejich.

Rychlá půjčka pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky nabízí výhodné podmínky právě pro osoby se záznamem v registru dlužníků. Nebankovní společnosti nad sebou nemají dohled české národní banky a proto mohou zcela volně regulovat podmínky pro získání půjčky. Nemusí se tak bát požádat o půjčku i v případě, že mají exekuci. Rychlá půjčka pro dlužníky je určena pro všechny od 18 do 65 let. Získat půjčku může opravdu každý, kdo má alespoň nějaký doložitelný příjem a vlastní bankovní účet. Není nahlíženo do registrů dlužníků a ani do registrů exekucí, které bývají prověřovány zejména bankami. Získat peníze lze během pár minut od podání žádosti. Proces schvalování je většinou řízen počítačem.

Rychlou půjčku pro dlužníky můžete použít na cokoliv. Jeji využití nikomu nedokládáte, protože jde o bezúčelovou půjčku. Můžete si klidně zajet na dovolenou. Peníze obdržíte na účet do 24 hodin, pokud máte účet u jiné banky než daná společnost a do 15 minut, pokud stejný. Nechcete-li peníze na účet, mohou vám je zaslat poštovní poukázkou nebo třeba si je vyberete na terminále Sazky. Rychlou půjčku pro dlužníky můžeme díky snadným podmínkám doporučit také studentům, kteří nemají příliš velké příjmy a proto je často půjčka jedinou možností, jak si sehnat peníze na studium. Stejně tak i důchodci.

Rychlá půjčka ihned pro dlužníky může být jištěna nemovitostí a získáte až několik set tisíc korun během pár dní. Často můžete získat část půjčky ihned při podpisu smlouvy, ale to záleží na podmínkách společnosti a každá je má nastaveny jinak. Jako rychlou Rychlou půjčku pro dlužníky můžeme uvést také nebankovní revolvingové úvěry, kdy peníze obdržíte do dvou dnů na účet a po šesti řádných splátkách vám půjčku opět automaticky navýší. Mnoho lidí toto bere jako podvod ze strany společnosti. Je proto nutné řádně číst v podmínkách půjček a o zrušení revolvingu včas požádat. Mezi nejpopulárnější rychle půjčky pro dlužníky jsou však půjčky do výplaty, kdy získají peníze během pár minut. Jde sice o relativně malé částky, ale i ty těmto lidem často vytrhnou trn z paty, když se nedostává financí třeba na školu pro děti. Peníze musíte vrátit do třiceti dnů. Pokud je vše v pořádku, rádi vám půjčí znova a dokonce ještě víc. Úroky jsou k výši půjčky neúměrně vysoké, čímž je vykoupena absence dokládání hromady dokumentů a nahlížení do registrů. Pokud však máte exekuci nebo nesplacenou půjčku, s další rozhodně nepočítejte. Firma vám do úplného splacení dluhu půjčku nenavýší ani neposkytne současně druhou. Chrání vás tak před dalším zadlužováním, které často končí exekucemi.

Hodnocení kategorie 4.5
Rychlá půjčka pro dlužníky hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 6 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

1000000
Výše půjčky 20 000 Kč - 1 000 000 Kč
Úrok od 5,7 %
Splatnost 6 – 84 měs.
130000
Výše půjčky 3 000 Kč - 130 000 Kč
Úrok od 13,59 %
Splatnost 6 – 36 měsíců
30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze