Teče vám střechou do obýváku, okna nedovírají a v pokoji se mačkají tři sourozenci? Je čas na rekonstrukci vašeho domu.

Půjčka na rekonstrukci

Ne každý však má na tuto finančně náročnou akci dostatek peněz. Způsobů jak financovat rekonstrukci je hned několik.

Úvěr ze stavebního spoření

I když nemáte našetřeno dostatek prostředků, můžete získat překlenovací úvěr u některé ze stavebních spořitelen. Je potřeba uzavřít smlouvu o stavebním spoření a teprvé poté můžete požádat o překlenovací úvěr. Ty vám obvykle bez ručitele poskytnou až 700 000 korun. Nemusíte tedy hledat ručitele a rekonstrukce může začít. Úroková sazba se zde pohybuje od 5%.

Hypotéka, americká hypotéka

Dalším způsobem jak získat půjčku na rekonstrukci je účelový úvěr jištěný nemovitostí. S hypotékou můžete získat až 70% z hodnoty zastavené nemovitosti. Hypotéka nabízí fixaci výhodné úrokové sazby po dobu 1,2,3,5,6,10 či 12 let. Po tuto dobu se váš úrok nemění. Poté je možnost využít nabídky refinancování hypotéky u jiné banky. Americká hypotéka je úvěr na cokoliv. Využít ji můžete nejen na koupi nemovitosti, její rekonstrukci, ale také na vybavení bytu, novou kuchyni, nové auto nebo na dovolenou. Splátky si můžete rozložit až na 30 let. Minimální částka je 250 000, maximální 5 milionů. Peníze můžete čerpat průběžně nebo hned. S hypotékou si můžete nastavit také výši splátek.

Půjčka na rekonstrukci vám přinese zvýšení komfortu vašeho bydlení, zvýší hodnotu nemovitosti po rekonstrukci. Dům sníží svou energetickou náročnost a vy získáte zdravější a klidnější bydlení a ušetříte náklady za topení v řádu desítek tisíc. Půjčka na rekonstrukci může být splacena kdykoliv předčasně. Nepotřebujete ručitele, vyžadován je však spolužadatel. Žádost si můžete podat z pohodlí domova. K vyřízení je však potřeba řada dokumentů týkající se nemovitosti, kterou budete ručit.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka na rekonstrukci hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze