Potřebujete nebankovní půjčku a neorientujete se v nabídce? Vybírejte pouze prověřené nebankovní půjčky.

Ověřené nebankovní půjčky

 

Jak je poznáte? Společnost má na webových stránkách vyvěšeny kontakty, nemá placenou linku začínající číslem 900, na internetu najdete pouze kladné recenze. Prověřenou nebankovní půjčku získáte snadno, máte možnost seznámit se před podpisem smlouvy se všemi poplatky, výší RPSN, výší a termínem splátek. Také vás upozorní na sankce za prodlení se splácením. Ověřené nebankovní půjčky najdete ve srovnávačích nebankovních půjček.

Prověřené nebankovní půjčky

Ověřená nebankovní půjčka je kvalitní půjčka na bydlení nebo zaplacení mimořádných výdajů či koupě dovolené bez jakýchkoliv poplatků předem. Vyjímkou jsou malé půjčky do výplaty, kdy zasíláte poplatek ve výši 1 kč pro ověření, zda jste skutečným majitelém účtu. Předejdete tak tomu, aby si někdo vzal půjčku např. Na vaše ukradené či ztracené doklady. Nebankovní půjčky mohou být vyšší částky nebo také nižší, krátkodobé před výplatou, s vyšší úrokovou sazbou.

Prověřené nebankovní půjčky jsou bez dokládání příjmů, také bez nahlížení do registrů dlužníků, případně do registru exekucí. Není požadován ručitel, u vyšších častek vám však půjčí pouze oproti zástavě nemovitosti nebo ručení nemovitosti třetí osobou. Jednotlivé žádosti o nebankovní půjčky společnosti posuzují individuálně. Nebankovní půjčky jsou většinou bez poplatků předem. Najde se však pár nepoctivých firem, které nebankovní půjčku slibují za poplatek předem. U prověřených nebankovních půjček vše vyřídíte pomocí internetu, emailu a mobilního telefonu. O krátkodobé půjčky můžete zažádat pomocí sms. Dlouhodobé půjčky můžete vyřídit odesláním veškerých dokumentů a podepsané smlouvy poštou.

Ověřenou nebankovní půjčku může získat každý občan starší 18 let, s jakýmkoliv příjmem (osvč, mateřská, plat, důchod či sociální dávky), musíte mít vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Schválení těchto půjček a odeslání trvá od 60 minut do několika dní. Záleží v jaké výši a za jakým účelem si půjčku berete, také zda je se zástavou nebo bez.

Prověřené nebankovní půjčky využívají například začínající podnikatelé bez historie pro start či rozšíření svého podnikání, nákup zboží, aut či nemovitostí pro firmu. Výhodou těchto půjček je jejich snadná dostupnost a jednoduchá administrace. Začínající podnikatelé nemusí dokládat daňová přiznání či složitě vypracovávat podnikatelský plán. Navíc tuto půjčku mohou mít ihned na účtě. Prověřené nebankovní krátkodobé půjčky jsou ideální, když vám chybí peníze do výplaty nebo máte nečekané výdaje a potřebujete peníze opravdu rychle. První půjčka do výše 5000 bývá bezúročná pokud ji vrátíte včas. Zaplatíte jen kolik jste si půjčili. Stačí se zaregistrovat, zaslat ověřovací poplatek 1 kč a půjčka může být vaše. O půjčku můžete požádat kterýkoliv den v týdnu, žádosti některé firmy zpracovávají i o víkendech. V případě, že nestihnete půjčku vrátit včas, můžete si termín splatnosti prodloužit. Je však potřeba prokázat bonitu, mít zapnutý telefon pro kontakt s operátorem či potvrzení přijetí půjčky odesláním sms zprávy. Srovnávače půjček vám pomohou ověřené nebankovní půjčky vybrat díky speciálním kalkulačkám. Tyto srovnávače jsou stále častěji vyhledávany zákazníky. Můžete si z vybrané nabídky ihned požádat o půjčku nebo výběr odložit na jindy. Nabídky je nezávazná a neplatíte za ni. Tyto služby vám pomohou rozhodnout se, která půjčka je ta pravá.

Hodnocení kategorie 4.5
Ověřené nebankovní půjčky hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze