Došli jste tak daleko, že musíte shánět půjčku na exekuci? Na internetu najdete těchto nabídek spousty.

Půjčka na exekuci

Obvykle je u nich jedna důležitá podmínka – musíte ručit nemovitostí, na kterou je uvalena exekuce. To často nahrává obchodníkům s realitami. Vykupují domy velmi výhodně. Pokud však neznáte jiné východisko, půjčka na exekuci vám může pomoci zbavit se dluhů jednou pro vždy. Půjčka na exekuci může být brána jako konsolidace – splácíte pouze jednu splátku a dluhy máte uhrazeny všechny najednou.

Exekuce je nucený výkon exekučního titulu. Exekuční titul je vykonatelné rozhodnutí soudu, notářský zápis se svolením k vykonatelnosti nebo třeba notářský zápis. Exekutor může provése exekuci srážkami ze mzdy, přikázáním pohledávky povinného z běžného účtu u peněžního ústavu, prodejem movitých i nemovitých věcí. V České republice exekuce upravuje zákon č. 120/2001 Sb. K výkonu exekuce jsou oprávněny soudy, finanční úřady a od roku 2001 též soudní exekutoři.

Půjčka na exekuci se vyřídí snadno nejen osobně či telefonicky, ale také na webových stránkách. Půjčit si můžete až několik milionů korun. Záleží na hodnotě zastavované nemovitosti. Splátky si můžete rozložit až na dvacet let. Za vyřízení půjčky na exekuci neplatíte žádné poplatky, odhad nemovitosti je zpravidla také zdarma. K získání půjčky musíte doložit doklad totožnosti, dokumenty k nemovitosti, kterou budete ručit. Nepotřebujete doklad o příjmu. Půjčku na exekuci můžete získat také formou americké hypotéky u nebankovní společnosti. Úroková sazba je zpravidla výhodnější než u klasického úvěru.

Výhody půjčky na exekuci

  • nepotřebujete odhad nemovitosti
  • bez poplatku předem
  • bez registru
  • bez prokazování příjmů
  • nedokládáte bezdlužnost vůči FÚ a dalším úřadům
  • ručit lze i třetí osobou

Najdou se však i společnosti, které si účtují vysoké poplatky za odhad, vyžadují převod nemovitosti do svého vlastnictví nebo žádají poplatek předem. Ověřené společnosti najdete na internetu.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka na exekuci hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 7 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze