Rozbilo se vám auto nebo si chcete koupit druhé? Nemáte potřebnou hotovost? Řešením je půjčka na auto.

Půjčka na auto

Půjčka na auto se od spotřebitelského úvěru liší. Je vázána účelem použití – tedy na koupi vozu. Můžete si ji vyřídit v bance nebo v autobazaru či autosalonu přímo při koupi vozu. Pokud nemůžete doložit příjem nebo máte záznam v registru, obraťte se na nebankovní společnosti.

Jak na půjčku na auto?

Jednoduše. Stačí si vybrat společnost, která půjčku na auto poskytuje, vyplnit formulář a počkat pár minut na schválení půjčky. Specialista na půjčku vám pomůže nastavit parametry půjčky jako jsou délka a výška splácení. Po schválení půjčky si můžete jít rovnou koupit nové auto. Mnohé společnosti nabízejí také bezúročnou půjčku na auto. Úvěr je obvykle do výše 50000 s dobou splácení na 12 měsíců. Výše půjčky se odvíjí také od ceny auta a faktu zda máte vlastní finanční prostředky.

Půjčka na auto má několik výhod:

  • rychlé schválení
  • na všechny typy aut
  • možnost splatit půjčku předčasně
  • okamžitě jste majitelem vozu
  • levnější než leasing
  • v případě zadlužení můžete vůz prodat
  • žádný poplatek předem

Nevýhodou je potřeba ručitele nebo ručení vozem a složitější administrativa spojená s ověřením klienta v registrech dlužníků.

Pro koho je půjčka na auto vhodná?

Pro osoby starší 18 let. Musíte mít prokazatelný příjem, délka úvěru je 6-84 měsíců. O půjčku na auto mohou žádat nejen občané čr, ale také občané Evropské unie, kteří doloží platný pas, občanský průkaz a povolení k pobytu. Půjčku na auto získáte v bance nebo u společností zabývající se splátkovým prodejem, ale také u některých nebankovních společností. Výsledek schválení znáte do 15 minut od podání žádosti. Jako půjčku na auto můžete zvolit také americkou hypotéku nebo spotřebitelský úvěr na cokoliv. U koupě auta nezapomínejte na povinné ručení a havarijní pojištění.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka na auto hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 8 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze