Chcete vědět jaká je nejvýhodnější půjčka? Kalkulačka vám to spočítá rychle, online a zdarma.

Kalkulačka půjček

Díky kalkulačce půjček si snadno zjistíte, zda si úvěr můžete dovolit. Stačí zadat parametry půjčky a kalkulačka vám spočítá celkovou dlužnou částku.

Kalkulačka půjček

Kalkulačka půjček vám ukáže, která je pro vás nejlepší z hlediska RPSN. RPSN je údaj, který vám nejen ukáže výhodnost úvěru, ale je to také povinná informace. Pokud vám ji banka nebo společnost před podpisem smlouvy nesdělí, požadované úroky můžete odmítnout zaplatit. Podle ČNB můžete žádat, aby společnost, která RPSN neuvedla úročila svou půjčku podle diskontní sazby stanovené právě ČNB. Vyjímkou jsou půjčky do 5000 a úvěry nad 1,8 mil. kč, kde tento údaj není potřeba zveřejňovat.

Kde najdu kalkulačku půjčky?

Půjčku si můžete spočítat téměř na všech webech společností poskytujících půjčky i bank. Snadno zadáte požadované údaje a během chviličky víte výsledek. Podle toho se rozhodnete půjčku si vzít nebo jít o dům dál. Ne všechny půjčky jsou tak výhodné jak se tváří a s tím vám srovnání a kalkulačka půjček má pomoci.

Chci využít nabídku

Pokud se vám srovnání půjček líbí a kalkulačka vám ukázala ideální nabídku, můžete přejít ihned k podání žádosti o půjčku pomocí webového formuláře, sjednat si půjčku telefonicky nebo na pobočce banky. Ke sjednání půjčky vám postačí občanský průkaz, číslo účtu, telefonu a email. Někdy je potřeba navíc doložit i potvrzení o příjmu, bezdlužnost nebo je nahlíženo přímo do registrů dlužníků. Schválení trvá jen několik málo minut. Obvykle máte peníze k dispozici ještě týž den na svém bankovním účtě. Dnešní společnosti však nabízejí také modernější způsoby výplat jako třeba na benzínové stanici, pomocí předplacené karty či přes sázkové terminály. Peníze tak máte k dispozici kdekoliv. Stačí si vybrat.

Hodnocení kategorie 4.5
Kalkulačka půjček hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 10 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze