Potřebujete si půjčit a nevíte, která společnost nabízí jaké podmínky a která je nejlevnější půjčka?

Nejlevnější půjčka

Půjčky si můžete porovnat prostřednictvím online srovnání půjček. Srovnání je nezávazné a zdarma. Zadáte požadovanou výši splátek, zadáte osobní údaje a během pár minut víte, která půjčka je ta nejlevnější. Pomocí srovnání si můžete vybrat nejlevnější půjčku u bank i nebankovních společností.

Co je nejlevnější půjčka?

Která půjčka je nejlevnější musíme posuzovat individuálně. Někdo považuje za nejlevnější půjčku tu, která má nízké splátky, druhý zas podle výše RPSN a další zase podle délky splácení. Nabídek na nejlevnější půjčku nalezneme na trhu hned několik desítek.

Půjčka zdarma

Jednou z nabídek na nejlevnější půjčku je půjčka zdarma. Jedná se o rychlou půjčku pro nové zákazníky, kteří se zaregistrují. Podle podmínek společnosti si můžete půjčit až 5000 kč s dobou splatnosti až 1 měsíc. Pokud peníze vrátíte v tomto termínu, nezaplatíte navíc ani korunu.

Co potřebuji k získání nejlevnější půjčky?

Nejlevnější půjčku může získat každý, kdo má více než 18 let, platné doklady totožnosti, trvalé bydliště na území České republiky. Zpravidla je také potřeba mít vlastní účet nebo alespoň dispoziční právo k němu, vlastní mobilní telefon a email. Schválení půjčky trvá zpravidla několik málo minut a výsledek posouzení tak víte ihned. Pro získání půjčky nesmíte mít exekuci, je potřeba mít pravidelný příjem, jakýkoliv. Půjčku můžete získat převodem na účet, poštovní poukázkou nebo vyplacením na čerpacích stanicích či terminálu sazky.

Na co mohu půjčku použít?

Nejlevnější půjčka je vhodná na cokoliv. Na auto, nábytek, školné, dovolenou, nečekané účty nebo na nákup školních pomůcek. Způsob, jakým peníze použijete je na vás. Vždy se však ujistěte, že tuto nejlevnější půjčku zvládnete zaplatit včas, aniž by vám peníze později chyběli v rozpočtu.

Hodnocení kategorie 4.5
Nejlevnější půjčka hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 10 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze