Potřebujete peníze a všude vás odmítají kvůli nízkému nebo žádnému příjmu? Pro půjčku nemusíte jít daleko. V závislosti na požadované částce můžete vybírat z několika variant.

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

Půjčka bez doložení příjmů cetelem nabízí financování vaší domácnosti kdykoliv potřebujete. Peníze můžete využít na cokoliv, vždy však zvažte svou finanční situaci a při vybírání půjčky volte tu nejlevnější variantu. Díky Cetelem si můžete půjčit za opravdu výhodných podmínek. V případě, že řádně splácíte, vrátí vám až deset splátek. Půjčka bez doložení příjmů cetelem vám umožní půjčit si až 150 000 korun s úrokovou sazbou od 6,9%. Splácet přitom můžete až 120 měsíců. Získat půjčku v dnešní době není nic složitého, pokud splňujete podmínky společnosti u které si chcete půjčit.

Cetelem půjčí všem od 18 let s platnými doklady, příjmem ze zaměstnání a vlastním bankovním účtem. Je nahlíženo do registrů a nesmíte být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Půjčit si můžete účelově i bez dokládání účelu. Díky online posouzení se výsledek podání vaší žádosti dozvíte takřka ihned. O půjčku lze zažádat online nebo telefonicky, případně u celé sítě obchodních partnerů. Jednou z výhod této půjčky je absence poplatku za její zpracování a nezaplatíte ani za předčasné splacení. Jako další výhodu můžeme uvést online vyřízení půjčky bez dokládání příjmů, zástavy nemovitosti a bez ručitele. Nemusíte si zakládat účet jen proto, abychom vám půjčili. Peníze vám budou vyplaceny do pěti dnů od schválení žádosti.

Cetelem je členem nadnárodní skupiny BNP Paribas, která garantuje seriózní přístup k zákazníkům a také výhodné podmínky k úvěru. Zároveň nezapomíná na zodpovědné úvěrování, chrání klienty před přílišným zadlužením. Půjčku vám neschválí, pokud máte exekuci nebo uvažujete o insolvenci.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka bez doložení příjmů Cetelem hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

1000000
Výše půjčky 20 000 Kč - 1 000 000 Kč
Úrok od 5,7 %
Splatnost 6 – 84 měs.

Doporučujeme

Diskuze