Půjčky jsou řešením mnohých obtížných životních situací. Podnikatel se skvělým nápadem může jen velmi obtížně realizovat svůj nápad bez finančních prostředků.

Peníze za pár minut k dispozici

Málokdo je schopen pořizovat “větší věci” jako rekonstrukci domu, nové auto, nebo například novou kuchyň čistě ze svých finančních prostředků. Na to existují klasické bankovní nebo i nebankovní půjčky v řádech desítek a stovek tisíc korun. Je tady ještě další skupina lidí / situací, kdy je potřeba půjčka. Jsou to krátkodobé půjčky, většinou pro finančně slabší osoby, které potřebují akutně peníze. Pro velké banky jsou takové krátkodobé půjčky nepříliš atraktivní. Vyrojilo se přirozeně spoustu půjček nebankovních. Je potřeba proto velmi rozlišovat mezi prověřenými, seriózními společnostmi a těmi, které si naší důvěru nezaslouží. Web: http://www.pujckyhned.cz se tomuto věnuje a zveřejňuje jen prověřené poskytovatele s transparentním přístupem. Je třeba si uvědomit, že se v tomto článku budeme bavit o krátkodobých a relativně malých půjčkách do pár tisíc. To, že jsou co do objemu půjčovaných financí menší rozhodně neznamená, že by snad byly méně významné, možná právě naopak. Protože když peníze prostě nejsou, tak i pár chybějících tisíc dokáže způsobit velké nepříjemnosti a spoustu starostí.

Naštěstí existuje řešení.

Půjčky ihned jsou krátkodobé půjčky, u kterých se vše točí kolem rychlosti. Tedy doby od podání žádosti, až po okamžik, kdy máte peníze připraveny k použití. Cílem je samozřejmě to, aby od zažádání až po získání peněz uplynula co nejkratší doba.

S tím je spojeno několik věcí:

  • Zažádání –> je prováděno takovým způsobem, aby maximálně šetřilo čas. Nemusíte tedy nikam chodit. Stačí vyplnit online formulář v klidu a u Vás doma.
  • Maximální míra schválení –> Protože tento typ půjček využívají lidé v těžkých situacích, tak je vše nastaveno tak, aby šance na zisk půjčky byla co nejvyšší.
  • Prodloužení splatnosti –> Velkou výhodou je i to, že v případě potřeby si můžete splatnost půjčky prodloužit a Vy tak získáte více času na splácení.
  • Rychlost –> To je to hlavní, o co tu běží! Samozřejmě existují rozdíly půjčku od půjčky, ale v podstatě u těchto půjček platí, že můžete mít peníze k dispozici v řádu minut na Vašem účtu. (Samozřejmě hraje roli i doba, ve kterou o půjčku zažádáte.)

To jsou tři hlavní pilíře, na kterých tento typ půjčky stojí.

Dále je určitě dobré zmínit další vlastnosti:

Obvykle je doba splatnosti 1 měsíc. Samozřejmě si termín splatnosti můžete prodloužit, ale připravte se, že za to zaplatíte poplatek. Pokud by se stalo, že si půjčku neprodloužíte, ani nesplatíte, hrozí Vám velmi vysoká pokuta - takže na to si určitě dejte pozor. Jako u jakékoliv jiné půjčky, nejdůležitější je správně vybrat poskytovatele. Na webu www.pujckyhned.cz si dali práci s tím, aby pro Vás vybrali jen ty skutečně důvěryhodné a prověřené.

Tento typ půjček je užitečný a efektivní způsob, jak získat finance z jiného zdroje než od banky. Pomůže v případech, kdy je potřebná částka nižší. Samozřejmě si lze nebankovní cestou půjčit i částky větší, je ale potřeba počítat s tím, že doba vyřízení bude delší. U půjček ihned můžete hradit urgentní výdaj, již za pár minut, nebo využívat získané peníze jakkoli jinak. Jako další zdroj užitečných informací doporučujeme tento zajímavý článek na finance.cz

Hodnocení kategorie 4.5
Peníze za pár minut k dispozici? hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 5 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

40000
Výše půjčky 1 000 Kč - 40 000 Kč
Úrok od 40 %
Splatnost 2 – 12 měsíců
30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní
60000
Výše půjčky 1 000 Kč - 60 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost flexibilní

Doporučujeme

Diskuze