Nebankovní půjčky si často zažitě spojujeme s vysokou sazbou RPSN a až lichvářskými úroky. Nemusí tomu tak být vždy. Bezúročná půjčka od nebankovních poskytovatelů může klientovi ušetřit čas i peníze. Vybrali jsme pro vás několik poskytovatelů, kteří vám půjčí za výhodných podmínek.

Bezúročná půjčka

Ferratum bezúročná půjčka

Ferratum bank vám nabízí půjčku bez úroků až 9 000 Kč. Tato bezúročná půjčka je určena klientům, kteří si o půjčku požádají prostřednictvím elektronického formuláře a peníze vrátíte do 30 dní ode dne vyplacení půjčky. Peníze pak lze použít dle libosti na nákupy, úhradu složenek či opravu spotřebiče, jazykový kurz nebo výlet do zahraničí.

Žádost o půjčku je schválena poměrně rychle. Není nutné dokládat příjmy nebo zasílat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Poté, co žádost odešlete, je posouzena a kontaktuje vás pracovník společnosti. Není nutné dokládat potvrzení o příjmu.

Zaplo půjčka

I Zaplo půjčka vám nabídne hned napoprvé a bez úroků poměrně vysokou částku a to až 8 000 Kč. Peníze musíte i v tomto případě vrátit do 30 dní, bez prodloužení termínu. Půjčit si mohou osoby starší 21 let s tím, že je věk zohledněn. Čím jste starší, tím získáte vyšší částku. Stejně tak vám vyšší částky poskytnou u opakované půjčky. Zde je nutné odeslat ověřovací poplatek 1 Kč a kopii svého OP z obou stran.

Via SMS

Bezúročná půjčka lze získat i u Via SMS. Zde si můžete půjčit až 4500 Kč a při vrácení peněz do 14 dní nezaplatíte úroky. Půjčka je určena pro žadatele od 20 do 68 let. Za každou další půjčku je potřeba uhradit poplatek v závislosti na výši půjčky. Via SMS je určena osobám bez záznamu v registru a se stabilním příjmem, který nemusíte nijak dokládat.

Japonská půjčka

Nesmíme zapomenout ani na Japonskou půjčku, původně Click Credit půjčku. Nabízí vám rovněž 14-ti denní bezúročné období. Tuto půjčku poskytuje Home Credit, jeden z nejlepších poskytovatelů půjček na trhu. Bez úroku si noví klienti mohou půjčit 4 999 Kč. S příplatkem můžete půjčku navíc získat na svůj účet do deseti minut.

Můžete také sledovat promo akce dalších poskytovatelů bankovních i nebankovních půjček. Velmi často v rámci marketingových akcí dostanou noví zákazníci první půjčku zdarma.

Hodnocení kategorie 4.5
Bezúročná půjčka hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 4 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní
60000
Výše půjčky 1 000 Kč - 60 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost flexibilní
30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze