Rychlé půjčky patří v posledních letech k těm nejvíce žádaným. Spousta lidí nepotřebuje nebo nemůže získat žádné vysoké úvěry, ale mají zájem o rychlé a snadno dostupné půjčky, jež si vyřídí z pohodlí domova bez složitého papírování, vyplňování mnoha formulářů a shánění různých dokumentů a potvrzení. Nejrychlejší skupinou úvěrových produktů jsou půjčky ihned na účet, které poskytuje čím dál více finančních společností.

Půjčky ihned na účet

Kdo nabízí půjčky ihned na účet?

Na tento druh půjček se zaměřují zejména nebankovní společnosti, především pak ty, jež nabízejí tzv. SMS půjčky nebo rychlé půjčky do výplaty. Půjčky ihned na účet ale můžete získat i u některých bank – jedná se ale obvykle pouze o případy, když u dané banky máte nějakou dobu vedený běžný účet a chodí Vám na něj výplata. Jinak jsou bankovní půjčky pomalejší a jejich vyřízení rozhodně není otázkou několika minut.

Nebankovní půjčky ihned na účet

Jak už jsme si řekli, tento druh úvěrů je typický zejména pro nebankovní instituce. Ty tak reagují na vysokou poptávku po rychlých úvěrech a zároveň umožňují lidem, aby si půjčku sjednali v klidu a z pohodlí svého domova. Mezi nejoblíbenější poskytovatele těchto úvěrů patří zejména společnosti, jež nabízejí první půjčku zdarma – aktuálně se jedná např. o Zaplo.cz, Japonskou půjčku nebo Via SMS. Nabídka bleskových půjček je ale velmi rozsáhlá a poskytovatelů, kteří je nabízí jsou desítky.

Pro koho půjčky ihned na účet nejsou určené?

Tady je odpověď celkem jednoduchá – tyto úvěry nejsou určené pro ty, co nemají vlastní bankovní účet. Úvěrové společnosti obvykle neumožňují, aby si žadatel nechat poslat peníze ke třetí osobě a klient tak musí mít svůj vlastní účet psaný na své jméno. Některé společnosti sice nabízejí možnost půjčky prostřednictvím složenky, ale pak už nejde o rychlý úvěr, protože na peníze musíte čekat několik dní.

Výhody půjček ihned na účet

 • rychlost vyřízení – peníze můžete mít už během několika minut
 • snadné sjednání z pohodlí domova – nemusíte nikam jezdit
 • žádné dlouhé papírování nebo předkládání dokladů a dokumentů
 • jednoduché vyřízení přes internet, u některých společností i pomocí SMS zprávy
 • u některých poskytovatelů můžete půjčku získat zcela zdarma
 • menší půjčky si lze většinou prodloužit (po uhrazení poplatku)

Nevýhody půjček ihned na účet

 • musíte mít vlastní účet u banky, na cizí většinou získat půjčku nejde
 • u některých poskytovatelů je vyžadován i ověřovací poplatek, který vyřízení trochu protáhne
 • často jsou u těchto úvěru poměrně vysoké úroky a poplatky
 • jedná se především o krátkodobé úvěry, ty dlouhodobé se většinou vyřizují déle

Na jaké půjčky ihned na účet raději nereagovat?

Kromě seriózních nabídek, jejichž přehledné srovnání naleznete přímo na této stránce, se bohužel na trhu vyskytuje i spousta podvodníků, ať už jde o fyzické osoby nebo celé firmy. Pozor si dejte zejména na podvodné půjčky ihned na účet, které mají tyto typické znaky:

 • poskytovatel půjčky nemá žádné internetové stránky
 • inzerát působí nedůvěryhodně (je v něm např. pouze telefon nebo soukromá mailová adresa)
 • poskytovatel vyžaduje vysoký poplatek předem
 • k vyřízení půjčky je třeba zavolat na drahou placenou linku
 • na internetu nenajdete o firmě žádné reference, nebo jen samé stížnosti

Vždy si raději každou půjčku nejdříve ověřte na internetu – podvodníkům už naletělo mnoho lidí a byla by škoda, kdyby se stejná situace stala i Vám. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, použijte srovnání půjček na našich stránkách, kde naleznete výhradně bezpečné a prověřené půjčky, u který nemusíte mít absolutně žádné obavy.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčky ihned na účet hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

40000
Výše půjčky 1 000 Kč - 40 000 Kč
Úrok od 40 %
Splatnost 2 – 12 měsíců
80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní
60000
Výše půjčky 1 000 Kč - 60 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost flexibilní

Doporučujeme

Diskuze