Osoby se záznamem v registru dlužníků nebo dokonce exekucí nejsou pro banky žádanými klienty. Pokud mají zájem o půjčku, musí se obrátit na nebankovní sektor.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní sektor nabízí půjčky pro problémové klienty v malých částkách do 12 000 jako rychlé půjčky do výplaty, dále půjčky do 100 000 většinou bez dokládání příjmů a nad 100 000 s doložením příjmů nebo se zástavou nemovitosti. K půjčce většinou není vyžadován ani ručitel, což je vhodné pro ty, kteří nechtějí, aby o jejich půjčce věděla další osoba. Také sehnat ručitele je v dnešní době více než obtížné. Pokud i vy patříte mezi problémové klienty a potřebujete půjčku, stačí si vybrat z nepřeberného množství půjček, vyplnit formulář a počkat na další pokyny zprostředkovatele půjček nebo rovnou na schválení žádosti. Výhodou nebankovní půjčky bez registru je, že nemusíte docházet nikam na pobočku s horami dokumentů. Malé množství dokladů zajišťuje snadnější administrativu a tím i rychlejší schválení nebankovní půjčky pro problémové klienty.

O půjčku si může požádat každý, kdo má více než 18 let, platný doklad totožnosti a má vlastní bankovní účet. Dostupnost těchto půjček využívají většinou začínající podnikatelé, maminky na mateřské dovolené a osoby s nízkým či žádným příjmem a se záznamem v registrech dlužníků. Při žádosti o půjčku se vás nikdo nebude ptát, za jakým účelem peníze použijete. Můžete je využít na zaplacení složenek, dovolené nebo nábytku. Ověřené nebankovní společnosti vám půjčí, aniž by si účtovaly poplatky předem. Poplatky spojené s vyřízením rychlé půjčky mají rozloženy do jednotlivých splátek.

Pokud chcete rychlou půjčku bez doložení příjmů, stačí si vybrat z široké nabídky trhu. Tu správnou vám pomohou vybrat kalkulačky a srovnávače půjček bez doložení příjmů. Rychlá půjčka bez doložení příjmů je snadná na vyřízení. Obvykle stačí vyplnit formulář, počkat na zavolání operátora či potvrzující sms a půjčka je vaše. Nevýhodou těchto půjček je vyšší RPSN. O půjčku si můžete požádat pomocí internetu, telefonicky nebo návštěvou pobočky. Smlouvu stačí většinou zaslat poštou nebo emailem.

Neorientujete se na trhu nebankovních půjček? Na internetu existují speciální srovnávače. Do kalkulačky zadáte požadované parametry a typ půjčky, za několik minut víte,která půjčka má jaké úroky, jaké musíte doložit doklady a také jaká je výška a délka splátek. O půjčku si navíc můžete a nemusíte požádat. Srovnání je nezávazné. Pokud vás však nabídka zaujme, můžete o půjčku zažádat ihned a počkat na posouzení žádosti. Každá společnost má jiné podmínky pro schválení půjčky, proto pokud neprojdete u jedné společnosti nezoufejte a můžete to zkusit jinde.

Rozhodně neplaťte polatky předem nebo si společnost předem řádně ověřte na internetu, kde najdete recenze ať už kladné nebo záporné. Slušné nebankovní společnosti, které nad těmi podvodnými naštěstí převažují vás nebudou tlačit do uzavření smlouvy o půjčce bez jejího přečtení, nevybírají poplatky předem a na svých webových stránkách mají uvedeny veškeré kontakty, bez linek začínající číslem 900. Nebankovní půjčku pro problémové klienty můžete využít ve formě spotřebitelského úvěru, půjčku na vyřešení exekucí, hypotéku ale také kreditní karty či kontokorent nebo revolvingový úvěr.

Hodnocení kategorie 4.5
Nebankovní půjčka pro problémové klienty hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze