Jak co nejrychleji získat peníze? To je otázka, kterou často řeší spousta lidí. K penězům se dá legálně dostat mnoha způsoby, nicméně pokud je potřebujete co nejrychleji, může to být mnohdy docela problém. Shrnuli jsme pro vás několik příkladů, jakým způsobem se dají rychle získat peníze, od běžného zaměstnání až po nejrychlejší nouzové řešení v podobě nebankovních půjček.

Jak získat peníze když je potřebujete co nejrychleji

Zaměstnání

Prostřednictvím klasického zaměstnání vydělává peníze většina lidí, výplata ale většinou není otázkou několika dnů. Od zaměstnavatelů obvykle dostanete výplatu cca po měsíci, někdy trochu dříve, ale pokud nutně potřebujete peníze ihned, většinou asi neuspějete. I získání zaměstnání může trvat delší dobu, zvláště v některých oblastech.

Brigáda

U brigád už je situace trochu jiná – jednak se dají získat daleko snadněji, bez zdlouhavých přijímacích řízení apod., navíc se u nich výplaty mnohdy provádějí častěji – např. jednou týdně. U některých podnikatelů se pak můžete setkat i s výplatou peněz na ruku každý den, což může být pro člověka, který potřebuje peníze ihned, ideální řešení.

Podnikání

Vydělávat si peníze podnikáním je pro spoustu lidí nejlepší způsobem výdělku – mají větší svobodu, mohou si vzít volno, kdy chtějí, nemají nad sebou žádného nadřízeného atd. Na druhou stranu to ale přináší mnohem větší zodpovědnost a spoustu různých komplikací a povinností, které běžný zaměstnanec nemusí řešit. Z dlouhodobého hlediska je podnikání rozhodně skvělým způsobem, jak přijít k penězům, není to ale cesta, jak získat peníze co nejrychleji.

Bankovní půjčky

Rozumným řešením finanční krize může být například bankovní půjčka. Ta má oproti těm nebankovním spoustu výhod – jednak je vždy 100% spolehlivá a bezpečná, především jsou ale u ní nižší úrokové sazby a poplatky. Vzít si úvěr v bance je dnes velmi snadné a často k tomu ani není nutná její osobní návštěva – pokud už u dané banky máte účet, dá se vše vyřídit pohodlně prostřednictvím internetového bankovnictví. Rychlost výplaty pak závisí na konkrétní bance a také na okamžiku, kdy si žádost podáváte – peníze se vyplácejí bezhotovostním převodem, takže např. při žádosti o víkendech nebo státních svátcích budete muset počkat na nejbližší pracovní den.

Nebankovní půjčky

Ne každý ale může půjčku od banky získat. Spousta lidí má špatnou platební historii, případně jsou u nich jiné problémy, které je řadí mezi tzv. rizikové klienty. V takové situaci je pak jediným řešením půjčka od nebankovní společnosti. Těch je v ČR nepřeberné množství a je tak z čeho vybírat – zdaleka ne všichni jsou ale poctiví, takže je třeba si nejdříve daného poskytovatele ověřit na internetu. Nebankovní úvěry se obvykle vyplácejí velmi rychle, celá řada společností nabízí i výplatu v hotovosti na ruku. Nevýhodou jsou ale vyšší úroky a poplatky, než když vám půjčí banka.

P2P půjčky

P2P půjčky jsou v poslední době stále oblíbenější a jsou určitě dobrou alternativou vůči klasickým úvěrům. Pokud ale potřebujete peníze opravdu rychle, není to úplně ideální řešení. Musíte vždy počkat, až se vybere požadovaná částka a předem nevíte, jak dlouho bude tento proces trvat.

Rychlé SMS půjčky

Pro krizové situace, kdy potřebujete hotovost skutečně rychle, jsou skvělým řešením rychlé SMS půjčky. Některé z nich se dají získat i v hotovosti, spousta z nich je navíc napoprvé zdarma. Je ale třeba zdůraznit, že tento typ úvěrů se týká pouze menších částek a jen na krátkou dobu – potřebujete-li půjčit např. částku v řádech statisíců, existují v zásadě dvě možnosti – úvěr od banky nebo nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti.

Hodnocení kategorie 4.5
Jak získat peníze, když je potřebujete co nejrychleji hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 21 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 8. 12. 2017. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

15000
Výše půjčky 1 000 Kč - 15 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 1 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze