Pokud plánujete hypotéku, je vhodný pro stanovení její výše a všech splátek a celkového rpsn hypotéční kalkulačka.

Hypoteční kalkulačka

Pomocí parametrů, které zvolíte – výše splátky, úrok a doba splácení, se dozvíte, zda se vám hypotéka vyplatí, či jak je která výhodná. S hypoteční kalkulačkou můžete ušetřit až několik tisíc korun ročně. Díky porovnání RPSN mezi jednotlivými hypotékami. I malé poplatky navíc, mohou vaše náklady zvýšit. Vybrat tu nejvhodnější hypotéku vám pomohou srovnávače půjček a hypoték, které díky těmto speciálním kalkulačkám dokáží ihned zobrazit výsledek nejlepšího produktu přímo vám na míru.

Jak si pořídit nejlevnější hypotéku?

  • porovnejte si na hypoteční kalkulačce nabídku hypotéčních úvěrů
  • pokud si nejste jistí, svěřte se do rukou hypotečního makléře

Správný hypoteční makléř vám poradí jak ušetřit, navíc vám pomůže dát dohromady potřebné dokumenty a doprovodí vás do banky. Většina makléřských společností spolupracuje s více bankami, poradí vám tedy, která je pro vás nejvhodnější.

Hypoteční kalkulačku najdete na stránkách bankovních i nebankovních společností, jež hypotéky nabízejí. Srovnat si můžete také nabídky americké a australské hypotéky nebo refinancování. Pokud si chcete hypotéku vyběhat sami, pomohou vám stránky se srovnáním hypoték a úvěrů, kdy si můžete o vybranou hypotéku ihned požádat. Srovnání je naprosto nezávazné a zdarma.

Hypoteční kalkulačka online

Hodnocení kategorie 4.5
Hypoteční kalkulačka hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 7 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze