Tato kalkulačka je skvělý nástroj, který vám pomůže vypočítat měsíční splátku vašeho úvěru.

Úvěrová kalkulačka

Díky tomu si můžete nastavit úvěr, jak potřebujete. Úvěrová kalkulačka je k dispozici online třeba na stránkách společnosti poskytující půjčky. Pokud se chcete vyhnout drahým úvěrům porovnávejte RPSN. Většina čechů neví, co RPSN vyjadřuje a u půjčky nepočítá tedy s dalšími poplatky. Výsledná částka je vždy překvapí.

Pokud chcete ušetřit, vždy si pomocí úvěrové kalkulačky zjistěte, zda se vám nabízený úvěr opravdu vyplatí. Pokud splácíte např. Malou půjčku 6000 kč po 500 kč splátkách, což na první pohled nevypadá tak hrozně, zjistíte, že se vám daný úvěr prodraží. Společnosti používají nejrůznější triky, jak vás obelstít a přitom vydělat. Všemožné dodatečné poplatky pomohou rapidně zvýšit rozdíl mezi základní úrokovou sazbou a rpsn. Další navýšení může být díky stanovení úrokové sazby. Je rozdíl pokud napíšete 2% p.a – což znamená 2% ročně. a 2%. Úroky mohou být stanoveny také pololetně, čtvrtletně či měsíčně. 2% se automaticky nerovnají 24% za rok díky složenému úročení. Tyto finty používají banky i při úročení vaší hotovosti na spořícím účtu. Úvěrovou kalkulačku naleznete online či ke stažení. Kalkulačku ke spočítání výše úvěrů najdete i na stránkách bank a finančních webů. Nejde o úplně přesná čísla, jež ovlivňují další faktory, ale vždy se přiblížíte vaší částce, kterou si chcete půjčit. Můžete porovnávat více nabídek úvěrů.

Úvěrová kalkulačka online

 

Hodnocení kategorie 4.5
Úvěrová kalkulačka hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 4 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze