Dosloužilo vaše staré autíčko? Nastal čas poohlédnout se po jiném. Jediný problém může být nedostatek finančné hotovosti na koupi nového vozu. Řešením může být půjčka credium.

Credium

Credium účelový úvěr na auto vám pomůže

Společnost Credium nabízí zákazníkům nebankovní produkt účelový úvěr na auto, který je určen výhradně pro koupi nového vozu. Získat úvěr můžete bez ručitele. V okamžik nákupu se vozidlo stává vašim majetkem. Zkrácením doby splácení si můžete snížit splátky, případnou mimořádnou splátku můžete provést bez poplatku. Zakoupený automobil nesmíte v průběhu trvání smlouvy o účelovém úvěru prodat. Vozidlo slouží k zajištění smlouvy a proto velký technický průkaz obdržíte až po doplacení úvěru. V případě potřeby vám ho společnost zapůjčí.

Odstoupení od smlouvy

Odstoupit od smlouvy o účelovém úvěru může pouze nepodnikající fyzická osoba neboli spotřebitel a to ve lhůtě 14 dní ode dne uzavření smlouvy.

Co je účelový úvěr

Účelový úvěr je poskytnutí konkrétní finanční částky na financování pořízení konkrétního předmětu. Může to být nábytek, dům. V případě půjčky credium jde o automobil. Splátku hradíte v jednotlivých měsících po dobu 6 až 72 měsíců. Délka splácení závisí na výši půjčené finanční částky. Účelový úvěr je zpravidla zajištěn směnkou, ručením třetí osoby nebo zástavou movité i nemovité věci.

Jaké má účelový úvěr výhody?

  • v případě úvěru credium je financovaný automobil ihned majetkem kupujícího
  • na rozdíl od klasického leasingu neomezuje dobu splácení zákon
  • možnost předčasného splacení
  • pojistné hradíte zároveň se splátkou
  • poskytnutí úvěru je regulováno Zákonem o spotřebitelském úvěru

Kdo je Credium?

Společnost Credium a.s. Vstoupila na český nebankovní trh v roce 1997 jako leasingová společnost. Jejím majitelem je francouzská společnost Consumer Finance, která sídlí v Paříži. Poskytuje finanční leasing, operativní leasing a také spotřebitelské úvěry a pojištění a také kreditní karty. Řadí se mezi tři nejsilnější společnosti poskytující financování osobních i užitkových vozů a motocyklů. O půjčku si můžete požádat telefonicky nebo návštěvou některé z poboček, které najdete ve větších městech.

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka Credium je bezúčelová půjčka ve výši od 30 000 do 250 000 kč. Půjčku můžete získat bez ručitele. Schválení půjčky je do 24 hodin od podání žádosti. Musíte mít minimálně 18 let a doložitelný příjem. Je potřeba mít účet vedený na své jméno. Nepůjčí vám, pokud jste ve zkušební či výpovědní lhůtě nebo máte záznam v registru dlužníků.

Kreditní karta

Prostředky na této kartě si můžete převést na svůj běžný účet. Vydání kreditní karty Credium je zdarma a můžete využít padesáti denní bezúročné období. Pokud do této lhůty vrátíte vyčerpané peníze, nezaplatíte ani korunu navíc. Objednat si můžete doplňkové služby jako cestovní pojištění nebo pojištění proti neschopnosti splácet.

Hodnocení kategorie 4.5
Credium hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 6 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

40000
Výše půjčky 1 000 Kč - 40 000 Kč
Úrok od 40 %
Splatnost 2 – 12 měsíců

Doporučujeme

Diskuze