Studenti nebo ženy na mateřské dovolené se často mohou díky nízkým příjmům dostat do situace, kdy jim chybí peníze na nezbytné výdaje. Pro tyto situace je půjčka Click Credit jako dělaná.

Krátkodobá půjčka přes terminál sazka

Rychlá půjčka Click Credit

Nastala- li i u vás situace, kdy si potřebujete půjčit, třeba jen malou hotovost na pár dní a pokud možno ihned, vyplňte formulář a požádejte si o půjčku. Click Credit není jako všechny ostatní rychlé půjčky. Je to mimo jiné i krátkodobá půjčka přes terminál sazka. Víte o co jde? Click Credit vlastní skupina Home Credit, která se řadí v ČR mezi největší poskytovatele nebankovních půjček a úvěrů. Jde tedy o prověřenou společnost. Podmínky půjčky jsou jasně dané, stručné a velmi přehledné.

Co je půjčka přes teminál sazka

Při podání žádosti o půjčku si u Click Credit můžete vybrat dvě možnosti a to buď vyplacení na váš účet nebo přes terminál Sazka. Peníze máte tedy k dispozici ihned. Tato situace je výhodná především ve chvíli, kdy nemáte účet vedený u stejné banky jako daná společnost a peníze potřebujete obdržet v co nejkratším termínu.

Jaké další výhody půjčka nabízí?

K získání rychlé a krátkodobé půjčky přes terminál sazka vám stačí občanský průkaz. Celé vyřízení, včetně podepsání rámcové smlouvy o úvěru probíhá celé online a peníze máte k dispozici do hodiny od podepsání této smlouvy. Můžete si půjčit částku od 1000 kč do 4999 kč. První půjčka je pouze maximálně 3000 Kč. Studenti, kteří jsou držitely karty ISIC si mohou půjčit bez poplatků částku 1000 nebo 1500 Kč. Click Credit nabízí velmi nízké RPSN 48%. Za půjčených 1000 Kč zaplatíte 33 Kč. Půjčka je schválena do 60 vteřin od odeslání žádosti o půjčku. Click kredit nabízí také půjčku bez prvního čerpání. To znamená, že si zažádáte o půjčku. Ve chvíli kdy je schválena, není vám vyplacena hned, ale slouží jako vaše finanční rezerva pro pozdější dobu. O peníze si potom kdykoliv zažádáte odesláním sms zprávy. Můžete si tak nachystat peníze na dovolenou či na zahraniční cestu. V případě potřeby budete mít peníze ihned k dispozici.

Pro koho je krátkodobá půjčka přes terminál sazka určena?

Pro studenty i zaměstnané od 18 let. Především studenti tuto jedinečnou nabídku uvítají, zejména pokud se musí na studiích finančně dotovat z brigád či dalších přivýdělků. Stačí mít občanský průkaz a účet vedený na své jméno. Nesmíte však mít exekuci nebo být v insolvenci. Pro schválení půjčky je potřeba ověřit váš účet odesláním jedné koruny na účet společnosti. Půjčka je bezúčelová a je prakticky jedno, na co chcete peníze použít. Studenti na skripta či na stravné nebo jen tak na mejdan, ženy na mateřské na výdaje spojené s chodem domácnosti... Účel použití peněz není třeba nikomu dokazovat.

Hodnocení kategorie 4.5
Krátkodobá půjčka přes terminál sazka hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 10 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze