Další možností pro ty, jenž si potřebují půjčit peníze a nechtějí se zdržovat návštěvou pobočky úvěrové společnosti, ani vyhledáváním a porovnáváním různých úvěrů, je Čínská půjčka. Jedná se o agregátor půjček, který tak přináší vysokou šanci na schválení a umožňuje velmi rychlé a jednoduché sjednání půjčky z pohodlí domova.

Čínská půjčka  půjčte si rychle a snadno přes internet

Jak funguje agregátor úvěrů Čínská půjčka?

Čínská půjčka funguje na stejném principu jako jiné tuzemské agregátory úvěrových produktů. Zájemce o půjčku si vyplní krátký dotazník, v němž si nejdříve nastaví požadovanou výši půjčky a uvede základní osobní a kontaktní informace. Na základě vyplněného formuláře pak dostane konkrétní nabídku od nebankovního poskytovatele.

V případě Čínské půjčky rozlišujeme dvě její podoby – malou půjčku do 4 500 Kč a velkou, která je až do 190 000 Kč. Oba dva produkty najdete na webové stránce www.cinska-pujcka.cz, pod odkazem www.cinskapujcka.cz je pak pouze menší varianta úvěru.

Malá Čínská půjčka do 4 500 Kč

Potřebujete-li půjčit pouze malou částku na krátkou dobu – např. na nezbytné výdaje do nejbližší výplaty – může vám přijít vhod menší varianta Čínské půjčky, která má úvěrový rámec od 500 Kč do 4 500 Kč. Jde o klasickou rychlou SMS půjčku, jež je ideálním řešením pro situace, kdy člověk potřebuje půjčit peníze rychle, diskrétně a bez zbytečného a otravného papírování.

Velká Čínská půjčka do 190 000 Kč

Druhou alternativou je pak velká půjčka, jež má svůj úvěrový rámec až do 190 000 Kč – jedná se tak o dlouhodobý úvěr, který lze splácet postupně, prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek. I zde je ale sjednání půjčky jednoduché, vše se vyřizuje přes internetové stránky, na nichž si vyplníte menší formulář a pak dostanete nabídku od vybraného nebankovního poskytovatele.

Sjednání úvěru přes internet

Kompletně vše se u Čínské půjčky vyřizuje online – zájemce o úvěr tak nemusí navštěvovat žádnou kancelář firmy, ani telefonovat a utrácet tak kredit. Stačí pouze vyplnit úvodní formulář se žádostí a následně postupovat podle pokynů – ty se liší v závislosti na tom, která konkrétní společnost vám bude schopná půjčku nabídnout. V některých případech se vyžaduje např. verifikace čísla přes SMS zprávu, ověření bankovního účtu (žadatel musí mít svůj vlastní) nebo nahrání ofocených osobních dokladů – tedy vše, co lze bez problémů vyřešit z domu.

Hlavní výhody Čínské půjčky

Úvěrový agregátor Čínská půjčka má mnoho výhod, díky nimž stojí za to jej vyzkoušet. Předně je třeba říct, že jde o naprosto bezpečnou stránku, na níž vám žádné nebezpečí nehrozí – provozovatel webu spolupracuje pouze s pečlivě vybranými a důkladně prověřenými úvěrovými společnostmi. K hlavním přednostem Čínské půjčky patří také rychlost vyřízení žádostí (ať už jde o jejich okamžité zpracování, posouzení nebo výplatu peněz na bankovní účet klienta), jednoduché sjednání úvěru, vysoká šance na schválení nebo to, že půjčka je vždy neúčelová a nejsou k ní potřeba žádní ručitelé ani zastavování nemovitostí či jiného majetku.

Čínská půjčka je bezpochyby další příležitostí, jak získat rychlý, diskrétní a dostupný úvěr pro ty, kteří nemohou dostat úvěr od žádného bankovního ústavu. Úvěrové podmínky a úrokové sazby se liší podle toho, která společnost nakonec žadateli půjčku poskytne, vždy jsou ale podmínky férové a klientovi nehrozí žádné nebezpečí podvodu. Provozovatelem webu s Čínskou půjčkou je společnost Bezva finance s.r.o., která má s touto činností bohaté zkušenosti a díky tomu tak může všem uživatelům webu nabídnout rychlé a profesionální služby.

Hodnocení kategorie 4.5
Čínská půjčka – půjčte si rychle a snadno přes internet hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 23 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 22. 5. 2018. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 500 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 40 %
Splatnost 5 – 30 dní
12500
Výše půjčky 1 000 Kč - 12 500 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 1 – 30 dní
50000
Výše půjčky 5 000 Kč - 50 000 Kč
Úrok od 33,66 %
Splatnost 45 – 60 týdnů

Doporučujeme

Diskuze