Jednou ze zajímavých novinek, které se v poslední době na českém finančním trhu objevily, je odložené placení, jež začalo nabízet hned několik společností. Asi tou nejznámější je Twisto, které si představíme trochu blíže a seznámíme vás i s jejich novinkou – platební kartou a bezkontaktním náramkem.

Twisto  platební karta s bezkontaktním náramkem

K čemu slouží Twisto a jaké jsou jeho hlavní plusy?

Služba Twisto je novou platební metodou, která je určená k tzv. odloženému placení, což přináší možnost nákupů zboží bez rizika (můžete si ho nejdříve vyzkoušet) a zároveň umožňuje objednat si zboží i v momentě, kdy zrovna nemáte dostatek peněz na účtě (samozřejmě s tím, že ho ve stanovené době uhradíte). Díky službě Twisto si tak můžete odložit platbu až o 45 dní a to zcela bez úroků a poplatků – je to tedy mnohem výhodnější než např. klasická půjčka. Díky spolupráci s celou řadou e-shopů navíc získáte nárok na zajímavé slevy a malá odměna vás čeká už za samotnou registraci. 

Kde všude lze platbu přes Twisto využít?

Twisto lze v současné době využít u celé řady partnerských e-shopů (jejich seznam najdete na webu www.twisto.cz) a dále pak pro placení různých složenek nebo faktur (můžete si takto odložit třeba několik plateb a pak je všechny uhradit pohodlně najednou). Horkou novinkou je platební karta, se kterou lze platit kdekoliv, kde přijímají karty Mastercard (tedy skoro všude).

Slevy u velkého množství partnerských e-shopů

U internetových obchodů, které se společností Twisto payments spolupracují, můžete navíc získat zajímavé slevy. Aktuálně už se jedná o více než 300 e-shopů a další neustále přibývají. Navíc jde často o velmi oblíbené značky – patří mezi ně např. Slevomat, Dáme jídlo, Rohlík.cz, Košík.cz, Footshop, 4home, Asko nábytek, Desigual, Knihy Dobrovský a stovky dalších obchodníků z mnoha různých oblastí.

K účtu Twisto už můžete mít i platební kartu

Zpočátku bylo Twisto čistě internetovou službou, nově ale začalo nabízet i vlastní platební karty. Jedná se o kreditní karty od společnosti Mastercard, které tak doplňují samotný Twisto účet a obohacují ho o další benefity – mimo jiné např. o 3% slevu z každé zahraniční platby, cestovní pojistku od pojišťovny Uniqa pro celou rodinu a samozřejmě možnost platit touto kartou po celém světě, všude tam, kde přijímají platební karty Mastercard. Tato karta je součástí tarifů Standard a Premium, jejichž standardní cena je 49 Kč, resp. 99 Kč měsíčně, do 30.6. je ale oba můžete využívat zcela zdarma.

Další novinka – praktický bezkontaktní náramek

Kreditní karta není jedinou novinkou – naprosto unikátním produktem, který na český trh uvádí Twisto jako úplně první, je platební bezkontaktní náramek. Jedná se o designově povedený náramek ze silikonu, v němž je vložená mini karta. Náramek je s vaším Twisto účtem spárovaný a můžete si jej objednat pouze spolu s kartou (nebo k ní, pokud už Twisto kartu máte). Výhodou je především jeho praktičnost – nemusíte si s sebou brát žádnou peněženku ani hotovost, platíte pouze přiložením náramku k bezkontaktní čtečce.

Snadná registrace s malým bonusem

Máte o Twisto účet spolu s platební kartou a bezkontaktním náramkem zájem? Stačí se pouze zaregistrovat na webové stránce této služby a to buď prostřednictvím vašeho mailu a nebo facebookového účtu. V současné době navíc Twisto nabízí malý dárek pro všechny, kdo se zaregistrují – jako bonus dostanete 200 Kč na nákupy. Pokud byste potřebovali poradit, nebo měli jakýkoli dotaz ohledně placení přes Twisto, můžete zavolat na linku 222 70 33 33, napsat mail na dotaz@twisto.cz nebo zkusit najít odpověď přímo na webové stránce www.twisto.cz.

Hodnocení kategorie 4.5
Twisto – platební karta s bezkontaktním náramkem hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 11 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 21. 5. 2018. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze