Máte jen velmi nízký příjem, ale potřebovali byste půjčku? To, že máte malou výplatu, ještě neznamená, že byste nemohli získat úvěr – naopak, je spousta společností, které vám půjčku ochotně poskytnou. V tomto článku jsme pro vás vybrali 10 tipů na bezpečné a spolehlivé úvěry, které mohou získat i lidé s nízkými příjmy a ve většina případů i ti, kteří svoje příjmy nemohou nijak doložit.

10 tipů na půjčky s nízkým příjmem

Ninja půjčka

Jedna z novějších nebankovních půjček, které se na českém úvěrovém trhu objevily. Ninja půjčka nabízí malé úvěry od 500 do 4 500 Kč se splatností maximálně na 30 dní. Její velkou výhodou je skutečnost, že k jejímu získání nemusíte vůbec dokládat příjmy, nekontroluje se, zda máte záznam v registru a nepotřebujete ani žádného ručitele. Půjčka je tak snadno dosažitelná pro drtivou většinu lidí a určitě ji můžeme doporučit.

Zaplo.cz

V současné době jedna z nejznámějších půjček, která má hodně klientů i díky velké reklamní kampani. Jde o klasickou rychlou půjčku do výplaty, jež má ale dvě velké přednosti – jednak je pro nové klienty zdarma (až do výše 8 000 Kč) a navíc si lze peníze vyzvednout i v síti novinových stánků společnosti Geco. Stálí klienti pak mohou získat i vyšší úvěry, horní hranice Zaplo půjčky je ale 20 000 Kč.

Japonská půjčka

Aktuálně nejlevnější nebankovní půjčka, která patří pod známou úvěrovou společnost Home Credit. Ta dříve provozovala půjčku Click Credit, kterou ale přejmenovala, upravila podmínky a vznikl tak ještě výhodnější a zajímavější úvěr pro širokou veřejnost. Japonskou půjčku lze také získat napoprvé zdarma (ale musíte ji vrátit do 14 dní), pro opakované klienty je pak suverénně nejlevnější ze všech úvěrů v nebankovní sféře. Noví klienti si mohou půjčit maximálně 10 000 Kč, ti stálí pak až 15 000 Kč. Doba splatnosti je maximálně 30 dní, podobně jako u většiny podobných rychlých úvěrů.

Provident Financial

Jeden z nejznámějších poskytovatelů půjček už na českém trhu působí téměř 20 let. Za tu dobu si získal obrovské množství spokojených zákazníků a také různá ocenění (např. jako odpovědná firma). Půjčky od Providentu jsou specifické tím, že je klientům předává v hotovosti obchodní zástupce, který přijede až k nim domů a na stejném místě vybírá i pravidelné splátky. Kromě hotovostní půjčky ale Provident nabízí i bezhotovostní, která je výhodnější.

CreditAir

Velmi zajímavá nebankovní půjčka, pro mnoho lidí možná nejlepší možné řešení jejich situace. CreditAir totiž nabízí klasické rychlé SMS půjčky, oproti ostatním má ale mnohem delší dobu splatnosti – nikoli pouhých 30 dní, ale celých 75 dní. Když k tomu připočítáme, že první půjčka je až do 6 000 Kč zdarma a že úvěr se nesplácí naráz, ale na dvě splátky, je CreditAir určitě velmi atraktivní a výhodnou nebankovní půjčkou.

Tesco půjčka

Stejně jako v případě Japonské půjčky, tak i zde se jedná o úvěrový produkt poskytovaný ve spolupráci se společností Home Credit. Tesco půjčka je výhodná zejména pro ty, co  v tomto řetězci obchodů často nakupují, protože takto získají body navíc za každou uhrazenou splátku. I pro ty ostatní je ale půjčka zajímavá a to i díky absenci zbytečných poplatků, nízkým úrokům nebo možnosti nechat si peníze vyplatit v hotovosti na poště, případně si je nechat poslat složenkou. 

Via SMS

Typická rychlá SMS půjčka, v tomto případě to platí i doslova, protože o půjčku si mohou zaregistrovaní klienti požádat i prostřednictvím textové zprávy z mobilního telefonu. Via SMS patří k rychlým, jednoduchým a spolehlivým mikropůjčkám a co je důležité – napoprvé si můžete vypůjčit až 6 000 Kč zcela zdarma, bez úroků a poplatků. Stálí klienti mohou jinak získat úvěr až do výše 20 000 Kč, doba splácení je vždy maximálně do 30 dní, ale v případě nutnosti se dá prodloužit.

Ferratum Micro

I přesto, že poskytovatel této půjčky se jmenuje Ferratum Bank, jde o nebankovní úvěrový produkt. Ferratum momentálně nabízí hned tři druhy půjček, hodně oblíbená je právě půjčka Micro, která nabízí novým zákazníkům až 9 000 Kč zdarma (musíte je vrátit do 30 dní). Jinak si lze půjčit až 10 000 Kč, standardní doba splatnosti je až 45 dní, takže delší než u většiny konkurenčních úvěrů. Stejně jako jinde, i zde máte možnost si v případě potřeby splatnost půjčky prodloužit.

Acema Credit

Alternativa pro ty, kteří nemohou doložit svoje příjmy, potřebují půjčit hodně vysokou částku a jsou majiteli nemovitosti. Acema poskytuje výhradně půjčky se zajištěním nemovitostí a limity jsou zde skutečně vysoké – maximální výše úvěru je až 20 000 000 Kč a splatnost se dá rozložit až na dobu 20 let. Kromě této základní osobní půjčky nabízí Acema Credit i úvěr pro podnikatele nebo konsolidaci (sloučení) půjček.

MONETA Expres půjčka

Jako poslední tip na půjčku s nízkým příjmem jsme vybrali bankovní úvěr od MONETA Money Bank. Pokud vám tento název nic neříká, pak vězte, že jde pouze o přejmenovanou bývalou GE Money Bank. Na konkrétních produktech se ale nic zásadního nezměnilo, takže rychlá Expres půjčka je v nabídce banky stále. Abyste ji mohli získat, musíte mít minimální měsíční příjem alespoň 5 000 Kč, půjčka je tak dostupná téměř všem, kteří své příjmy mohou řádně doložit.

Výše uvedená desítka úvěrů samozřejmě nezahrnuje všechny dostupné půjčky s nízkým příjmem. Pokud si chcete projít více nabídek, využijte naše srovnání půjček, v němž nabízíme i podrobné recenze na více než 110 různých úvěrů.

Hodnocení kategorie 4.5
10 tipů na půjčky s nízkým příjmem hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 4 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 9. 11. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

8000000
Výše půjčky 100 000 Kč - 8 000 000 Kč
Úrok od 9,69 %
Splatnost 1 – 20 let
80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní
1500000
Výše půjčky 5 000 Kč - 1 500 000 Kč
Úrok od 4,87 %
Splatnost 3 – 120 měs.
130000
Výše půjčky 3 000 Kč - 130 000 Kč
Úrok od 13,59 %
Splatnost 6 – 36 měsíců
60000
Výše půjčky 1 000 Kč - 60 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost flexibilní
30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze