Často kladené otázky MONETA Expres půjčka

MONETA Expres půjčka

Recenze MONETA Expres půjčka

  • Rychlá bankovní půjčka do 1 500 000 Kč
  • Žádný poplatek za sjednání půjčky online
  • Rychlé vyřízení, vysoká šance na schválení

Často kladené otázky MONETA Expres půjčka

Otázka Odpověď
Dá se půjčka sjednat pouze přes internet, nebo si mohu vše vyřídit i na pobočce? Podání žádosti online je nejrychlejší a nejpohodlnější variantou, ale žádost si samozřejmě můžete podat i přímo na pobočce banky. Doporučujeme předem si sjednat schůzku, abyste v bance nemuseli dlouho čekat.
Jaké doklady budu k vyřízení potřebovat? Musím doložit i svoje příjmy? V každém případě budete potřebovat dva osobní doklady (jeden z nich musí být občanský průkaz), dále si pak nachystejte potvrzení o příjmech, daňové přiznání nebo důchodový výměr. Pokud ale máte u této banky účet, může se vyřízení půjčky obejít i bez potvrzení příjmů.
Je nutné, aby s půjčkou souhlasila i moje manželka? Je to nutné pouze tehdy, když žádáte o půjčku vyšší než 700 000 Kč – u nižších úvěrů souhlas partnera nutný není.
Je u Expres půjčky ke schválení nutné mít ručitele nebo zástavu? Ne, nic takového mít nemusíte, nicméně v případě půjčky nad 1 000 000 Kč už budete potřebovat spolužadatele – buď manžela (manželku) nebo jinou osobu.
Platí se nějaký poplatek za sjednání úvěru nebo za vedení úvěrového účtu? Ne, sjednání půjčky je zdarma, stejně tak i vedení úvěrového účtu je poskytováno bezplatně.
Jakým způsobem se Expres půjčka splácí? Půjčka se splácí automatickým inkasem z vašeho účtu u MONETA Money Bank – musíte na něm vždy mít dostatek finančních prostředků, aby mohlo ke splátce dojít.
Opravdu si musím kvůli této půjčce zakládat nový účet u banky? Ano, je to opravdu nezbytné, nicméně nejde o nic výjimečného – stejný požadavek má i spousta dalších bank. Důležité navíc je, že za vedení tohoto účtu nemusíte nic platit.
K čemu slouží pojištění, které je k půjčce nabízeno? Jedná se o pojištění schopnosti splácet, které vás kryje pro případy pracovní neschopnosti, plné invalidity, smrti, ztráty zaměstnání. Půjčku si ale samozřejmě můžete sjednat i bez pojištění, záleží to pouze na vás.

Časté překlepy

moneta bank, mneta, moneta banka

Půjčka je určena:

  • Těm, kteří potřebují vyšší půjčku s možností dlouhodobého splácení
  • Lidem, kteří chtějí nízký úrok a nízké měsíční splátky
  • Zaměstnancům, podnikatelům i cizincům
  • Klientům MONETA Money Bank, kteří si tak ani nemusejí zakládat nový účet

Půjčka není určena:

  • Všem zájemcům, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
  • Lidem, kteří jsou nezaměstnaní, nebo nemají stálý a doložitelný příjem
  • Cizincům, kteří nemají povolení k trvalému pobytu na území České republiky

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 1 200 000 Kč