Často kladené otázky FlexiFin

FlexiFin

Recenze FlexiFin

  • Pro nové klienty je maximum 20 000 Kč, splatnost je maximálně na měsíc
  • Při splacení první půjčky do 14 dní se neplatí žádné úroky ani poplatky
  • Peníze do 5 minut od dokončení žádosti

Žádost o půjčku

Často kladené otázky FlexiFin

Otázka Odpověď
Jak vysoké půjčky společnost FlexiFin poskytuje? FlexiFin nabízí flexibilní nebankovní úvěry od 1 000 Kč do 30 000 Kč s tím, že pro nové klienty je maximální výše půjčky 20 000 Kč. Stávající klienti už mají limit o 10 000 Kč vyšší.
Jaká je maximální lhůta, do které musím svoji půjčku uhradit? Půjčka je vždy maximálně do 30 dní, nicméně pokud si půjčujete poprvé a chcete mít úvěr zcela bezúročný, lhůta je kratší.
Co musím splnit, abych měl svoji první půjčku od FlexiFin zdarma? Je to jednoduché – abyste měli svoji první půjčku zcela zdarma, bez poplatků a bez úroků, musíte ji splatit nejpozději do 14 dní.
Dá se úvěr sjednat i jinak než přes webové stránky? Bohužel ne, jedinou variantou je online sjednání přes www.flexifin.cz. Není to ale nic obtížného, vyplnit si žádost je docela snadné a rychlé.
Jak dlouho trvá posouzení žádosti a výplata peněz? U posouzení je třeba říct, že pracovní doba společnosti FlexiFin je pouze ve všední dny od 8.30 do 18.00. Žádost si samozřejmě můžete podat kdykoliv, její zpracování a posouzení ale probíhá jen v provozní době firmy. Výplata je pak ale rychlá – po schválení můžete mít peníze připsány na účet v ideálním případě už během několika minut.
Musím mít vlastní bankovní účet nebo si lze poslat peníze k někomu z rodiny? Musíte mít svůj vlastní bankovní účet, jenž je vedený přímo na vaše jméno. To se i ověřuje v rámci žádosti o úvěr, takže nechat si poslat peníze na třetí osobu zde není možné.
Je možné si v případě potřeby splatnost úvěru prodloužit? Pokud ano, o kolik dní? Ano, FlexiFin umožňuje odložení splatnosti úvěru a to buď o 7, 14 nebo 30 dní. Tato služba se nazývá prolongace a poplatek činí – v závislosti na délce odložení – 1/3 z poplatku za poskytnutí úvěru, 1/2 z poplatku za poskytnutí úvěru nebo stejně jako poplatek za poskytnutí úvěru.
Jaké doklady nebo dokumenty jsou k vyřízení půjčky potřeba? Jednak je nutné mít občanský průkaz + druhý osobní doklad, dále pak výpis z bankovního účtu a v některých případech i doklady o příjmech (ale to jen na vyžádání, standardně nejsou nutné).
Je půjčka účelová? Je k ní potřeba nějaké ručení? Ne, půjčka je bezúčelová, takže nemusíte nijak dokládat na co ji použijete a s penězi si pak můžete dělat co chcete. Žádné ručení zde vyžadováno není – nemusíte tak mít ani ručitele, ani není třeba zastavovat majetek.
Proč bych si měl o půjčku požádat zrovna u společnosti FlexiFin? Výhod této nové nebankovní půjčky je více – k hlavním patří třeba možnost první půjčky zdarma (až 15 000 Kč) při splacení do 14 dní. Pozitivní je i rychlá výplata peněz na účet ihned po schválení žádosti a pochvalu si zaslouží i webové stránky, kde jsou všechny důležité informace a to ve velmi přehledné podobě.

Půjčka je určena:

  • Rychlost schválení do 5 minut
  • Těm, kteří si chtějí půjčit zdarma a stačí jim na splacení pouhých 14 dní
  • Zájemcům o nebankovní úvěr, kteří potřebují peníze rychle a diskrétně

Půjčka není určena:

  • Lidem mladším 19 let, nebo těm, co byli zbaveni svéprávnosti
  • Těm, kteří potřebují buď vysokou částku nebo potřebují dlouhodobý úvěr
  • Cizincům, kteří na území ČR nemají vyřízený trvalý pobyt