Často kladené otázky FlexiFin

FlexiFin

Recenze FlexiFin

  • I pro nové klienty půjčka až 30 000 Kč
  • Při splacení první půjčky do 14 dní se neplatí žádné úroky ani poplatky
  • Peníze do 5 minut od dokončení žádosti

Žádost o půjčku

Často kladené otázky FlexiFin

Otázka Odpověď
Jak vysoké půjčky společnost FlexiFin poskytuje? FlexiFin nabízí flexibilní nebankovní úvěry od 1 000 Kč do 30 000 Kč s tím, že i pro nové klienty je maximální výše půjčky 30 000 Kč.
Jaká je maximální lhůta, do které musím svoji půjčku uhradit? Půjčka je vždy maximálně do 30 dní, nicméně pokud si půjčujete poprvé a chcete mít úvěr zcela bezúročný, lhůta je kratší.
Co musím splnit, abych měl svoji první půjčku od FlexiFin zdarma? Je to jednoduché – abyste měli svoji první půjčku zcela zdarma, bez poplatků a bez úroků, musíte ji splatit nejpozději do 14 dní.
Dá se úvěr sjednat i jinak než přes webové stránky? Bohužel ne, jedinou variantou je online sjednání přes www.flexifin.cz. Není to ale nic obtížného, vyplnit si žádost je docela snadné a rychlé.
Jak dlouho trvá posouzení žádosti a výplata peněz? U posouzení je třeba říct, že pracovní doba společnosti FlexiFin je pouze ve všední dny od 8.30 do 18.00. Žádost si samozřejmě můžete podat kdykoliv, její zpracování a posouzení ale probíhá jen v provozní době firmy. Výplata je pak ale rychlá – po schválení můžete mít peníze připsány na účet v ideálním případě už během několika minut.
Musím mít vlastní bankovní účet nebo si lze poslat peníze k někomu z rodiny? Musíte mít svůj vlastní bankovní účet, jenž je vedený přímo na vaše jméno. To se i ověřuje v rámci žádosti o úvěr, takže nechat si poslat peníze na třetí osobu zde není možné.
Je možné si v případě potřeby splatnost úvěru prodloužit? Pokud ano, o kolik dní? Ano, FlexiFin umožňuje odložení splatnosti úvěru a to buď o 7, 14 nebo 30 dní. Tato služba se nazývá prolongace a poplatek činí – v závislosti na délce odložení – 1/3 z poplatku za poskytnutí úvěru, 1/2 z poplatku za poskytnutí úvěru nebo stejně jako poplatek za poskytnutí úvěru.
Jaké doklady nebo dokumenty jsou k vyřízení půjčky potřeba? Jednak je nutné mít občanský průkaz + druhý osobní doklad, dále pak výpis z bankovního účtu a v některých případech i doklady o příjmech (ale to jen na vyžádání, standardně nejsou nutné).
Je půjčka účelová? Je k ní potřeba nějaké ručení? Ne, půjčka je bezúčelová, takže nemusíte nijak dokládat na co ji použijete a s penězi si pak můžete dělat co chcete. Žádné ručení zde vyžadováno není – nemusíte tak mít ani ručitele, ani není třeba zastavovat majetek.
Proč bych si měl o půjčku požádat zrovna u společnosti FlexiFin? Výhod této nové nebankovní půjčky je více – k hlavním patří třeba možnost první půjčky zdarma (až 30 000 Kč) při splacení do 14 dní. Pozitivní je i rychlá výplata peněz na účet ihned po schválení žádosti a pochvalu si zaslouží i webové stránky, kde jsou všechny důležité informace a to ve velmi přehledné podobě.

Půjčka je určena:

  • Rychlost schválení do 5 minut
  • Těm, kteří si chtějí půjčit zdarma a stačí jim na splacení pouhých 14 dní
  • Zájemcům o nebankovní úvěr, kteří potřebují peníze rychle a diskrétně

Půjčka není určena:

  • Lidem mladším 19 let, nebo těm, co byli zbaveni svéprávnosti
  • Těm, kteří potřebují buď vysokou částku nebo potřebují dlouhodobý úvěr
  • Cizincům, kteří na území ČR nemají vyřízený trvalý pobyt