Často kladené otázky Tetička

Tetička

Recenze Tetička

 • První půjčka až 10 000 Kč na 30 dní
 • Splatnost lze ale opakovaně prodlužovat
 • Půjčka se vyřizuje online, stačí jen doklad totožnosti a nechat si ověřit bankovní účet

Často kladené otázky Tetička

Otázka Odpověď
O jak vysokou částku si mohu zažádat? Plat to i pro nové klienty? Maximální výše úvěru, o který si na webových stránkách půjčky Tetička můžete požádat, je 20 000 Kč. U první půjčky je maximální částka 10 000 Kč na 30 dní.
Dá se úvěr sjednat i nějak jinak než přes internet? Bohužel to nejde, půjčka se vyřizuje kompletně přes internet – není to ale nic složitého, zvládne to každý uživatel, případně se může obrátit na telefonickou linku 800 023 055, kde mu poradí.
Jaké papíry nebo doklady budu potřebovat, abych úvěr mohl dostat? Vždy je nutné mít platný občanský průkaz a pak jsou dvě možnosti – buď si nechat ověřit bankovní účet, nebo doložit výplatní pásky, daňové přiznání, výměr důchodu nebo doklad o dávce na mateřské.
Lze si domluvit i delší splatnost půjčky, než je pouhý jeden měsíc? Ne, jedná se o krátkodobou nebankovní půjčku, 30 dní je zde maximum. Nicméně úvěr lze bez problémů prodloužit.
Jak je to s případným prodloužením – na jak dlouho to jde a je to možné i opakovaně? Prodloužit si splatnost půjčky můžete buď o 7, o 15 nebo až o 30 dní. Výhodou navíc je, že prodlužovat splatnost lze i opakovaně, počet prodloužení není nijak omezený. Samozřejmě ale každé prodloužení je umožněno pouze za stanovený poplatek.
Jaké jsou u půjčky Tetička úroky a poplatky? Přesné sazby jsou k dispozici na webu půjčky v úvěrové kalkulačce, kde se uvádí jak poplatek, tak i roční procentní sazba nákladů. Ta je poměrně vysoká, takže půjčka rozhodně nepatří k těm levným.
Je úvěr nějak účelový nebo můžu peníze využít na co budu chtít? Ne, půjčka je samozřejmě neúčelová, takže je čistě na vás, jak s penězi naložíte. Účel úvěru nemusíte předem nijak oznamovat.
Peníze potřebuji dost rychle, jak dlouho vyřízení žádosti trvá? Jednou z největších výhod půjčky Tetička je právě její rychlost – po odeslání žádosti + požadovaných dokumentů se rozhodnutí o schválení dozvíte během několika minut, rychlé je i následné vyplacení peněz na bankovní účet.
O této půjčce slyším poprvé v životě, nemůže jít o nějaký podvod? Vůbec se nemusíte bát – půjčku poskytuje společnost Fair Credit, která již má s nebankovními úvěry bohaté zkušenosti a samozřejmě má i licenci od České národní banky. Půjčka je naprosto bezpečná a nehrozí u ní žádné riziko podvodného jednání.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů vybrat zrovna půjčku Tetička? Velkým plusem je zde zejména rychlost vyřízení žádosti, potěší také snadné sjednání přes webové stránky, kdy stačí jen občanský průkaz a nechat si ověřit účet. Kladem je i možnost nechat si splatnost prodloužit opakovaně. Půjčka sice není levná, ale jako nouzové řešení poslouží dobře.

Půjčka je určena:

 • Lidem od 18 let, jež potřebují malý a rychlý úvěr
 • Těm, kteří chtějí půjčit jen na krátkou dobu (do 30 dní)
 • Zájemcům o půjčku, kteří potřebují peníze co nejrychleji
 • Žadatelům se stálým příjmem a vlastním účtem u banky

Půjčka není určena:

 • Nikomu, komu ještě nebylo 18 let
 • Těm, jež potřebují půjčit vyšší částky, např. v řádu desítek tisíc
 • Zájemcům o dlouhodobý úvěr
 • Lidem bez vlastního účtu, bez mobilního telefonu nebo těm, jež nemají pravidelný příjem

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 1 200 000 Kč