Často kladené otázky Půjčky.cz

Půjčky.cz

Recenze Půjčky.cz

  • Internetový portál, zaměřený na srovnání úvěrových produktů
  • Obsahuje recenze na bankovní i nebankovní půjčky, včetně půjček do výplaty a konsolidací

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Půjčky.cz

Otázka Odpověď
Jaký je hlavní smysl internetového portálu Půjčky.cz? Cílem tohoto webového projektu je nabídnout lidem přehledné a aktuální srovnání nejlepších úvěrových produktů na českém trhu. Kromě toho, že web přináší srovnání půjček, navíc obsahuje i odpovědi na častí dotazy klientů a nabízí také spoustu zajímavých článků z oboru financí.
Které druhy půjček se na tomto webu dají najít? Součástí stránek jsou jak úvěry od bank, tak i půjčky od nebankovních společností, včetně oblíbených rychlých půjček před výplatou. Nechybějí ale ani recenze konsolidačních úvěrů od vybraných spolehlivých poskytovatelů.
Jak vysoké úvěry si zde mohu vyhledat? Na Půjčky.cz jsou jak mikropůjčky v řádu několika tisíc, tak i vysoké a dlouhodobé úvěry až do 2 500 000 Kč.
Jsou do srovnání zahrnuty i nějaké P2P půjčky? Ano, na webu Půjčky.cz najdete např. recenzi na oblíbený projekt Zonky.
Najdu zde i nějaký úvěr pro důchodce, nebo jsou tu jen úvěry pro zaměstnance a podnikatele? Na srovnávači Půjčky.cz je i celá řada zajímavých úvěrových produktů pro důchodce a seniory.
Jsou všechny úvěrové produkty ze stránek Půjčky.cz bezpečné? Ano, na stránkách tohoto webu naleznete pouze pečlivě ověřené úvěry, na něž se můžete stoprocentně spolehnout. Pokud si svoji půjčku vyberete na Půjčky.cz, můžete si být jistí, že je o seriózní společnost, u níž žádný podvod nehrozí.
Dají se na stránkách Půjčky.cz vybrat i nejvýhodnější kreditní karty nebo kontokorenty? Ne, momentálně se web zaměřuje pouze na klasické půjčky konsolidace. Nejvýhodnější kreditní kartu (ale i hypotéku) si můžete vyhledat přímo na našich stránkách, na nichž se právě nacházíte.
Kdo je provozovatelem stránek Půjčky.cz? Jedná se o společnost Elephant Orchestra s.r.o., která má ve svém portfoliu i spoustu dalších podobných projektů, jako jsou např. Úspory.cz nebo iPojištění.cz.
Má provozovatel webu nějakou licenci, která ho opravňuje nabízet půjčky? Ano, společnost Elephant Orchestra získala licenci přímo od České národní banky. Tato licence jí umožňuje zprostředkovávat úvěrové produkty z bankovního i nebankovního sektoru.
Proč se vyplatí najít si úvěr pomocí srovnávacího portálu Půjčky.cz? Protože díky těmto stránkám ušetříte čas i peníze. Čas, který byste jinak strávili hledáním půjčky přes vyhledávač a porovnáváním jednotlivých produktů a peníze, jež můžete ušetřit tím, že si vyberete půjčku, která není předražená. Výběrem úvěru přes Půjčky.cz máte navíc jistotu, že jde o spolehlivého a prověřeného poskytovatele.

Půjčka je určena:

  • Lidem, kteří si chtějí půjčit peníze, ale zatím nejsou rozhodnutí, u koho si podat žádost
  • Těm, jenž chtějí mít jistotu, že si podají žádost u prověřené úvěrové společnosti
  • Zájemcům o úvěr, kteří hledají jejich přehledné srovnání, aby si udělali lepší představu
  • Těm, kteří chtějí ušetřit čas strávený hledáním té nejlepší půjčky

Půjčka není určena:

  • Zájemcům o půjčku, kteří jsou již pevně rozhodnutí, u koho si žádost podají
  • Lidem v platební neschopnosti, resp. všem, kteří nemohou získat úvěr od žádné společnosti
  • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 let, protože ti ze zákona získat úvěr nemohou