Často kladené otázky Půjčka 7 od Kontex Trade International

Půjčka 7 od Kontex Trade International

Recenze Půjčka 7 od Kontex Trade International

 • Peníze do 15 minut na účtu
 • První půjčka do 10 tisíc na 14 dní ZDARMA
 • Atraktivní věrnostní program
 • Žádné skryté poplatky
 • Možnost půjčky přes SMS

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Půjčka 7 od Kontex Trade International

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu půjčit? Jaké je u půjčky 7 minimum a maximum? Pokud si půjčku 7 berete poprvé, je její maximální výše stanovena na 15 000 Kč. U dalších půjček už se limit posouvá na 20 000 Kč – více peněz si půjčit nelze. Nejnižší úvěr, který je poskytován, je ve výši 1 000 Kč.
Jaké musím splňovat podmínky, abych půjčku mohl dostat? Abyste mohl dostat půjčku 7, je třeba splňovat pár základních podmínek. Tou první je věk – žadateli o půjčku musí být minimálně 21 let. Další podmínkou je česká státní příslušnost, dále je pak třeba mít vlastní bankovní účet (ale alternativou je i prokazatelné dispoziční právo k jinému bankovnímu účtu), žadatel by také neměl mít žádné neuhrazené dluhy a mělo by se jednat o pracující osobu.
Za jak dlouho je třeba úvěr splatit? Dobu splatnosti půjčky si můžete sami nastavit a to v rozmezí jednoho týdne až 28 dní. Čtyři týdny jsou maximum, na které si lze půjčku sjednat, v případě nutnosti je ale možné její prodloužení. Pokud se jedná o vaši první půjčku, je třeba ji splatit nejpozději do 14 dnů, abyste ji měli zdarma a nemuseli platit žádné poplatky.
Jak je to s možností prodloužení půjčky? Je to možné a kolik to stojí? Prodloužení půjčky možné je, nicméně není zdarma. K prodloužení půjčky dojde teprve poté, co uhradíte poplatek za prodloužení, který je na webových stránkách půjčky 7 v tabulce poplatků (najdete jej také na svém účtu u půjčky 7). Půjčku je možné si prodloužit o 7, 14, 21 nebo 28 dní. Navíc je možné si takto půjčku prodloužit i opakovaně – sice se to moc nevyplatí, ale pokud zrovna nemáte na celé její splacení, je to jediná možnost.
Opravdu je první půjčka zcela zdarma? Nebude mi pak naúčtován poplatek? První půjčka je opravdu poskytována zdarma všem novým klientům, jedinou podmínkou ale je, aby byla splacena nejpozději do 14 dní. Pokud tato doba splatnosti nebude dodržena, tak pak se vám poplatek naúčtuje – jinak je půjčka opravdu zdarma.
Jak dlouho budu čekat na to, než mi přijdou peníze? Velkou předností půjčky 7 je to, že je velmi rychlá a posouzení žádosti probíhá do pouhých patnácti minut od jejího odeslání. V případě, že vám žádost o úvěr bude schválena, peníze jsou odeslány hned poté na váš bankovní účet. Nemusíte tak dlouho čekat a půjčka 7 je proto ideálním produktem pro ty, kteří potřebují mít peníze na svém účtu co nejrychleji.
Jakým způsobem si mohu vzít půjčku přes SMS? Půjčka 7 je výjimečná i v to, že oproti konkurenčním společnostem nabízí i možnost půjčky přes SMS. Postup je velmi jednoduchý – nejdříve je třeba zaregistrovat se na internetových stránkách půjčky, přihlásit se v systému do P7 zóny uživatele, změnit dočasné heslo a poslat SMS zprávu ve tvaru PROSIM uživatelské ID, výše půjčky a doba splatnosti. SMS je třeba poslat na číslo +420774723353 a počkat na odpověď, v níže bude speciální kód. Ten je třeba poslat zaslat esemeskou ve formátu POTVRZUJI kód na stejné číslo jako předtím. Poté, co vám přijde potvrzující SMS zpráva, budou vám peníze odeslány na váš bankovní účet.
V čem je půjčka 7 lepší než ostatní nabídky úvěrů? Předností půjčky 7 je zejména velmi výhodná první půjčka, která je zcela zdarma. Dalším velkou výhodou je rychlé zpracování žádostí a rychlý převod peněz na váš bankovní účet. Mezi další plusy patří např. možnost SMS žádostí, věrnostní program a řada dalších výhod.
Jaká je u půjčky 7 výše RPSN? RPSN neboli roční procentní sazba nákladů je pohyblivá a záleží na více faktorech – zda se jedná o první nebo opakovanou půjčku, dále na konkrétní částce, kterou si půjčujete a také na době splatnosti. Nejvýhodnější je první půjčka, u níž je výše RPSN nulová.
Jakým způsobem se půjčka 7 splácí? Splácení půjčky 7 se provádí bankovním převodem a to jednorázově nejpozději k datu její splatnosti. Půjčka 7 má šest bankovních účtů u šesti předních českých bankovních institucí (Komerční banka, ČSOB, Fio banka, Česká spořitelna, GE Money Bank a Raiffeisenbank), takže pokud máte účet u některé z těchto bank, převod bude ještě rychlejší.
Jak mohu provozovatele půjčky 7 kontaktovat? Kontaktovat pracovníky půjčky 7 lze hned několika způsoby. První možností je telefonický kontakt – buď na lince pro klienty, nebo na lince pro dlužníky – v obou případech jsou čísla v provozu ve všední dny od 8 do 17 hodin. Další variantou kontaktu je e-mailové spojení, dále pak klasicky poštou na sídlo firmy v Praze a poslední alternativou je online kontakt přes živý chat na internetu (také ve všední dny od 9 do 17).

Časté překlepy

Půjčka 7

Půjčka je určena:

 • Těm, kteří chtějí půjčit menší částku na kratší dobu
 • Těm, kteří si chtějí půjčit online bez nutnosti chodit do banky
 • Těm, kteří potřebují peníze co nejrychleji
 • Těm, kteří mají zájem o půjčky přes SMS

Půjčka není určena:

 • Zájemcům, kterým ještě nebylo 21 let
 • Lidem bez vlastního bankovního účtu
 • Osobám, kteří potřebují delší splatnost než je 28 dní