Často kladené otázky Fajn půjčka od Fair Credit

Fajn půjčka od Fair Credit

Recenze Fajn od Fair Credit

 • Rychlá bezúčelová nebankovní půjčka
 • Půjčit si můžete až do 100 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky 30, 45, 60, 80 nebo až 100 týdnů
 • Půjčka se splácí v hotovosti jednou týdně do rukou obchodního zástupce

Často kladené otázky Fajn půjčka od Fair Credit

Otázka Odpověď
Kolik peněz si od společnosti Fair Credit mohu půjčit? U hotovostní půjčky je minimální výše úvěru 4 000 Kč, maximum pak 100 000 Kč.
Jaké doklady budu k vyřízení mé žádosti potřebovat? Aby vám mohla být půjčka poskytnuta, jsou třeba tři doklady – občanský průkaz, doklad o vašem bydlišti a doklad o vašich příjmech za poslední tři měsíce.
Jak dlouho budu půjčku splácet? Splácení půjčky si můžete rozložit na 30, 45, 60, 80 nebo 100 týdnů.
Jakým způsobem probíhá splácení půjčky? Půjčka se splácí pravidelně jednou týdně a tyto splátky hradíte v hotovosti přímo do rukou obchodního zástupce společnosti Fair Credit.
K čemu mohu půjčené peníze použít? Půjčka Fair Credit je bezúčelová, takže na co peníze použijete je zcela na vás – můžete je využít na cokoliv budete chtít.
Jaké jsou u této půjčky úroky a RPSN? Výše úroků a roční procentní sazby nákladů závisí na přesné částce, kterou si půjčujete a na době splatnosti. Přesné údaje vám řekne obchodní zástupce, nebo můžete použít online kalkulačku na webových stránkách www.faircredit.cz.
Budu potřebovat ručitele nebo zástavu? Nebudete – půjčka je bez ručení, takže ani ručitel, ani zástava majetku není třeba.
Jsou s půjčkou spojeny nějaké další poplatky? Pokud ano, tak jaké? Ano, nevýhodou tohoto úvěru jsou poplatky, které jsou poměrně vysoké. Patří mezi ně poplatek za administrativní činnost a za hotovostní inkaso splátek.
Mohu půjčku dostat, i když jsem v registru dlužníků? Ano, můžete – půjčka je nebankovní a důležité je, abyste ji měli z čeho splácet – to, jestli máte záznam v registru nijak nevadí.
Jaké jsou hlavní důvody proč si půjčku Fair Credit vzít a naopak, jaké jsou její nevýhody? Výhoda je zejména pro ty, kteří nemohou dostat půjčku od banky – půjčka Fair Credit má jiné podmínky a získat ji tak mohou i ti, kteří by u banky nepochodili. Předností této půjčky je také její rychlost, snadné vyřízení z pohodlí domova nebo absence skrytých poplatků. Naopak nevýhodou jsou velmi vysoké poplatky, díky kterým je půjčka výrazně dražší než klasické bankovní úvěry.

Časté překlepy

faircredit,fair kredit,fajn půjčka,fair credit fajn půjčka

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří nemohou dostat úvěr od banky
 • Lidem, kteří potřebují úvěr max. do 100 000 Kč
 • Lidem s trvalým příjmem, který mohou doložit
 • Lidem starším 18 let

Půjčka není určena:

 • Žadatelům, kterým ještě nebylo 18 let
 • Žadatelům, kteří nemají stálý příjem, nebo jej nemohou doložit
 • Zájemcům o půjčku, kteří potřebují částku nad 100 000 Kč
 • Žadatelům, kterým nevyhovuje splácení formou týdenních hotovostních splátek

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 1 200 000 Kč