Často kladené otázky CreditGO

CreditGO

Recenze CreditGO

 • Rychlá nebankovní půjčka do 30 000 Kč
 • Půjčku lze prodloužit o dalších 10 až 30 dní
 • Pro nové klienty je první půjčka do 30 000 Kč

Často kladené otázky CreditGO

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku mohu dostat, pokud si žádám o půjčku poprvé? Jako nový klient si můžete půjčit maximálně 30 000 Kč.
Dá se půjčka i prodloužit, když člověk nemá dost peněz na včasné splacení? Ano, půjčka se dá bez problémů prodloužit o 5, 10, 15, 20 nebo 30 dní. Za prodloužení splatnosti ale musíte uhradit příslušný poplatek, který najdete v dodatku ke smlouvě – ten vám společnost CreditGO pošle po žádosti o prodloužení.
Jaké doklady budu potřebovat k vyřízení žádosti o úvěr? Připravit si musíte kopie dvou vašich dokladů totožnosti – prvním z nich musí být občanský průkaz, tím druhým může být cestovní pas, rodný list nebo řidičský průkaz.
Musejí se nějak dokládat příjmy? Pokud ano, tak jakým způsobem? Ano, příjmy je třeba doložit, provedete to odesláním příslušných dokumentů mailem. Jako doložení příjmů slouží výpisy z bankovního účtu, výplatní pásky nebo daňové přiznání – vždy za poslední tři měsíce.
Mají šanci na tuto půjčku i maminky na mateřské dovolené? Ano, ale pouze v případě že kromě dávky od státu mají ještě další přivýdělek. V opačném případě dostat půjčku nemohou.
Dá se půjčka sjednat i osobně na nějaké kamenné pobočce? Bohužel ne, CreditGO poskytuje tyto půjčky pouze na základě žádosti přes jejich internetové stránky.
Mohou tento úvěr získat i cizinci, nebo je určený pouze pro občany ČR? Ano, půjčka je dostupná i pro cizí státní příslušníky, ale týká se to pouze těch, jenž mají v Česku dlouhodobý pobyt nebo pracovní smlouvu na dobu neurčitou a nejsou ve zkušební době.
Když nemám vlastní účet u banky, mohu si půjčku nechat vyplatit složenkou? Bohužel, poštovní poukázkou půjčku vyplatit nelze. Získat ji mohou pouze lidé s vlastním účtem nebo ti, kteří mají dispoziční právo k účtu jiné osoby.
Proč bych si měl půjčku sjednat zrovna u společnosti CreditGO? Výhod půjčky CreditGO je celá řada, k těm největším patří zejména snadné vyřízení přes internet, možnost prodloužení splatnosti až o 30 dní, slevy pro stálé klienty atd. Půjčka je navíc naprosto bezpečná, takže nemusíte mít u ničeho obavy.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům starším 18 let, kteří hledají spolehlivou malou půjčku
 • Lidem s pravidelným a doložitelným příjmem
 • Těm, kteří potřebují půjčit pár tisíc do nejbližší výplaty
 • Žadatelům, kteří chtějí menší úvěr a nemohou si půjčit od banky

Půjčka není určena:

 • Všem, kteří ještě nedosáhli věku 18 let nebo nejsou způsobilí k právním úkonům
 • Těm, kteří jsou nezaměstnaní nebo procházejí insolvencí
 • Lidem, jenž hledají dlouhodobý úvěr (v řádu měsíců až let)
 • Těm, jenž potřebují půjčit více než 30 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 1 200 000 Kč